Dvojdňová menštruácia

Ahojte, idem si po radu. V januári som mala menštruáciu 3.1. a 28.1. Vo februári som vôbec celý mesiac nemala. V marci som dostala 1.3. a trvala iba 2 dní. Prvý deň som mala bolesti, druhý deň nič, žiadne bolesti. Robila som si tehu test negatívny, bola som u Dr. povedal, že všetko mam v poriadku, že nič tam nevidí. Čo si myslíte, môžem byť tehotná alebo nie? Už druhy deň mávam bolesti v ľavej strane podbruška. A s priateľom sa snažíme o bábo a sa nám nedarí, a 11.3.2024 v pondelok mame ísť do Martína na konzultáciu. Čo si myslíte mam si ešte spraviť v nedeľu tehu test pre istotu? Vopred ďakujem za odpovede.

stellarstar
7. mar 2024

Štítnu máš ok? Pcos? Iné zdr problémy? Test môžeš urobiť

jasminavanesa2022
autor
7. mar 2024

Nikdy som nemala problémy, či štítna žľaza alebo Pcos. Vôbec nič.. Moja menštruácia vždy trvá 5-6 dní. A teraz bola len dvojdňová.

mmoonna
7. mar 2024

@jasminavanesa2022 urob si pre istotu test

lsimo
7. mar 2024

@jasminavanesa2022 No asi by som robila na tvojom mieste test 🙂 Moze to byt totizto len spinenie v tehotenstve.

petka987
7. mar 2024

ahoj, ja tiez mavam cca 5 a minuly mesiac mi zacal menzes vecer a potom som mala 2 dni. ale test som si nerobila, berem to tak, ze som mala kratsie...

marticka85po
7. mar 2024

Nie sme stroje. Tiez mavam obcas 4dnovu MS a niekedy aj 2dnovu.meni sa to stale

anomylka
10. mar 2024

@jasminavanesa2022 nie si sama. Ja som to mala teraz podobne. Zaciatok januara ms, februar nic a teraz marec len spinenie s minimom krvi. Testy priebezne robene negativne, iba na niektorych akoby duch ktory nesiel ani odfotit. Priznaky mozno tak 30-35 dc, 2 dni pred touto akoby ms splasklo aj brucho. Takze beriem to tak ze sa u nas po dlhych rokoch konecne nieco dialo, len to odislo prec. A ako na potvoru mi zacala nejaka potvora dolu, hrudkovity vytok, tak idem sa zasa zamestnat inak. 😂

jasminavanesa2022
autor
10. mar 2024

@anomylka ja mam teraz biely výtok, bolesť v ľavej časti podbruška. Dnes robený test, žiaľ negatívny. Zajtra som objednaná do Martina na konzultáciu.