Bolesť v podbrušku a citlivejšie prsia

kocisova95
1. okt 2020

Dobrý deň prajem
Chcela by som sa opýtať ci niektorá nemala niečo podobné.
15.7 som bola na kyrete koli zamlčanemu potratu 🥺
Prvá menštruácia po prišla 9.8 ďalšia 28.8
Po nej sme si povedali že pôjdeme na plno skúsime robila som si aj ovulacne testy vychádzalo to ze 3 a 2 dni pred ovulaciou sme mali sex od ovulácie ma mierne boli podbrusko sem tam pichne jedna alebo druhá strana aj prsia mam citlivejšie robila som si prvý test negatívny následne som dostala menštruáciu 25.9 trvala asi 4 dní ako skoncila tak ta mierna bolesť ostala aj tie prsia sú také citlivejšie ale nie tak ako keď som bola tehotná pre istotu som si urobila ešte včera test a tiež bol negatívny... Neviem si ale vysvetliť tu miernu bolesť alebo tlak v podbrušku... Iné problémy nemám ani pri malej potrebe.... Takže zápal asi nebude idem zajtra ku doktorke len mam strach tak sa pýtam Vás či náhodou niektorá nemala niečo podobné?? Ďakujem za odpoveď 🙂

luci_ba
2. okt 2020

@kocisova95 ahoj, mne sa stalo niečo podobné. vo februári som potratila asi v 5 týždni, chvalabohu som ale nemusela ísť na čistenie, všetko odišlo same. Ale do prvej menstruacie som mala pocity ako ty, sem tam ma pichlo, tahalo v podbrusku,jednoducho som sa citila inak. Tehotenstvo to nebolo, pretože sme si davali pozor ale chcem tým povedať, že možno telo sa muselo ešte z toho dostať, predsa len sa niečo začalo diat a nahle sa ukoncilo, a telo sa s tym myslim vysporiadalo takto. Dalsie mesiace už som tieto pocity tahania a bolenia mimo ms nemala.

kocisova95
autor
2. okt 2020

@luci_ba ďakujem za tvoju odpoveď ale neviem ci to už nieje neskoro po 2 cykloch ci? Mala som ísť dnes k doktorke ale neordinuje 🤷‍♀️

luci_ba
2. okt 2020

@kocisova95 aha prepáč, zle som si to prečítala že už dva cykly. Dr. asi bude najlepšia voľba, ale tk ty vieš ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre