• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojrohá maternica. Máte skúsenosti s touto diagnózou?

3. decembra 2016 
A este možno trošku sprosta otazka ale predsa :slight_smile: Ak mam 2 maternice , tak predpokladam že pri menzese krvacam z oboch ( odlupovanie stien ..) ak ale potom otehotniem j jednej ... z tej druhej budem dostavat dalej menzes alebo sa to stopne u oboch :slight_smile:
1. dec o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrijka to by si potom mohla aj opäť otehotnieť? počas tehotenstva? podľa mňa hormóny, ktoré sú vylučované počas tehotenstva zastavia proces dozrievania vajíčka a následne odplavovanie menstruáciou...
1. dec o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luluapali To dáva logiku:slight_smile: ... ja len preto že su tie maternice tak oddelené, tak ci aj toto nebude niejake specifikum že si kazda ta maternica žije vlastným životom :slight_smile: a zachytila som prípady kedy žena nosila 2 deti a kazde v inej maternici....ale más asi pravdu s tými hormonmi.....
1. dec o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrijka Ja mám rozdvojenu maternicu tiez,teraz som momentálne tehotná v 15 tt,od zaciatku tehotenstva krvacam v čase kedy by som mala mať svoje dni.Minulý mesiac som sa vylakala lebo som začala silno krvácať,tak sme sli na pohotovosť,v nemocke ma nechali,davali lieky na zastavenie krvacania,nič nezaberalo a zázrakom po týždni to prešlo.Aj lekari na sone vraveli že v tej časti,kde nieje babetko je zhrubnuta sliznica ako pri menstruacii.Takže som jasny dôkaz toho ze to je možné.
1. dec o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simona2007 dakujem ti krasne za tvoju skusenost. My sme sa teraz prvý mesiac snazili ale aj to nie uplne v plodne dni :slight_smile: .. vcera som dostala Menzes.. ale po tom co mi pises si možno predsa len po M urobim baby test :slight_smile: len pre istotu :slight_smile: a ked sa este možem spýtat.. to krvacanie pocas tehu je uplne take iste ako si mala predtým.. ci je slabsie..?
2. dec o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrijka Mne uplne prva menstruacia neprišla,až druha a teraz tretia.Tie dva razy som mala krvacanie silné + bolesti krizov a silne krce v podbrusku.Ved skús testnut:slight_smile: budem držať palce.:slight_smile:
2. dec o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som mala plod v ľavej maternici a aj prava maternica sa správala ako tehotná. Takze menzes uz neprišiel. Dieťatko ako rástlo, zväčšovalo si priestor a zatláčalo tu druhu maternicu tak ze od určitého štádia tehotenstva ju uz nebolo na sone vidieť.
3. dec o 07:23  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok