Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

katie233
30. júl 2009

no to by bolo 🙂, keby sme tak mohli všetky približne v rovnakom čase odísť do témy tehuľky. ale ja chcem ešte stihnúť kúpele 😅

evina0
30. júl 2009

katie a ako si dopadla s tymi kupelmi? da sa to vybavit vsak?? ved kupele mozu byt aj keby si ostala tehu ci nie??je na tebe..manzel sa vcera smial lebo rozbijame palety na budu pre robotnikov ku tej stavbe ze to musime rychlo stihnut rozbit a zbit budu ze co si on sam potom pocne ked ja budem uz len vegetit pri nom 😀 srandista a to nevie ze mam plny september objednavok ze ani neviem ako mi ten mesiac ujde.ale keby som sa nemohla natahovat s kosom a mokrym pradlom mamina mi pomoze mam poistku 😉 no ved uvidime uz aby to bolo 😵 😵 aspon do konca roka 🙂

tulipanike
30. júl 2009

ahojte 🙂

katie, tak to ma tesi, ze sa mas po laparke lepsie, a ze endo ustupila .... verim, ze coskoro sa ku mne pridas 🙂

a samozrejme aj vsetky ostatne 😵

nastasia
30. júl 2009

jeej katie, ty si uz po laparke? som myslela, ze este len ides. to je super, ze liecba zabrala, ked sa zotavis mozte pekne snazilkovat 🙂 keby aj ten moj chcel...
evina, dakujem mam sa celkom fajn, ja idem az 7.8. do chorvatska. uz sa tesim, ze si tam oddychnem 🙂

tulipanike
30. júl 2009

no je to tu veru tera ztake, ze mam niekedy chaos, kto je a kto nie je na dovolenke.....tusim teraz je filmus, nie?

nastasia, uzrcite vam bude super 🙂 , same slniecko a oddych 😵 😵 😵

nastasia
30. júl 2009

tusim filmushka a luko su teraz na dovolenke 🙂 a ty sa niekam chystas tuli? ozaj mas uz nejake tehulkovske priznaky a ko chute a tak?

evina0
30. júl 2009

tulip jasne poinformuj nas ake mas priznaky.. 😵 😵
luko a fil vegetia pri mori 🙂
inak dnes je desne teplo rano som mala navaly a som zvedava ako telo bude reagovat ked sobotu uz nedostane injekciu 😅

nastasia
30. júl 2009

evi, asi bude chvilu trvat kym sa to vyplavi, ale snad to bude rychlo. ja si v tomto teple neviem predstavit, ze by som mala este aj navly, musi to byt hrozne
vecer idem do mesta, jana kirschner ma koncert v meste a je to zadarmo 🙂

evina0
30. júl 2009

supeer aspon sa zabavis..
inak mas pravdu je to neprijemne ked je teplo a s nicoho nic mas na cele kropaje ale druhy pripad ze v tvari sa cervenas a horis..dost neprijemne ale da sa to zvladnut 😉

tulipanike
30. júl 2009

no ja som bola na dovolenke minuly tyzden, preto som tu ani nebola - boli sme tu na SR, Kralova hola, Vysoke Tatry, Vrbov, a tak podobne.....a okrem toho sme cely tyzden vegetili na chalupe 🙂 bolo super.....este koncom augusta chceme tiez takto na tyzden vypadnut

tehu priznaky zatial nemam ziadne, brusko este nerastie, ale je to este skoro...jedine mi uz nechuti kava, no a nevolnosti nemam, zatial, ale co nie je, moze byt, ktovie....teraz mam taky divny pocit, akoby sa schylovalo k nevolnosti, ale to si mozno iba namyslam 😅

a musim vydrzat, lebo idem hned & prace ku kaddernicke, tak aby som to tam vydrzaal dako 🙂

a ano, aj tu je teplo, tiez si neviem predstavit, keby som mala este navaly......ale neboj, evina, my ti verime, ze to lavou zadnou zvladnes 😵

katie233
30. júl 2009

je tu ešte niekto? ja som sa musela na chvíľu odmlčať. ešte sa nedokážem tak dlho na niečo sústrediť, točí sa mi hlava

katie233
30. júl 2009

nastasia a ty sa máš ako? ešte máš nejaké bolesti?

janemari
autor
30. júl 2009

Ahojte ale ste toho popisali,idem vas docitat. 😉

janemari
autor
30. júl 2009

Uf ale ste popisali no ked sa babenky vratia budu sa cudovat ako to tu zije 😉 No ja dovolenkujem pracovne,dnes som vyriadila cely dom a zajtra je na rade zahrada a popritom opalovanie.Ale v sobotu si chceme konecne vyrazit 😎

evina0
30. júl 2009

ahojte ..vsetci asi uz spite len mne sa neda tak som tu na nete.lebo vcera som si lahla a zaspala som az za 3 hodiny.je to hrozne ked clovek tolke casi cumi do tmy a len sa nervozne prehadzuje 😝 😝 a konecne je chaldok takze si uzivam prijemny chladny vanok pri okne 😀 😀

janemari
autor
30. júl 2009

evina poznam to ked nie a nie zaspat

evina0
30. júl 2009

jane hlavne nech uz skoncia mam to od marca a des neda sa nato zvyknut hlavne ked sa manzel jeduje sa sa len prehadzujem v posteli a fucim a nespim alebo idem na net.. 😀 😀

janemari
autor
30. júl 2009

No ja ked sa prehadzujem mojmu je to fuk.Ale nad ranom ked sa najlepsie spi tak musim vstavat.Konecne mam spanie lepsie ako sa liecba skoncila.

evina0
30. júl 2009

jane sak aj ja nato cakam v sobotu to bude mesiac od poslednej injekcie..inak ako mrcha este nedosla?? neskusala si nic bćim si sa privolala???

janemari
autor
30. júl 2009

evina mrcha nikde aj ked doky v BB povedal ze uz by som mala mat mrchu.Skusala som alkohol ale zatial nic.Ale mam uz pocit ze sa to kazdu chvilu spusti.Len nech to dojde a prejde do svadby,lebo ma svacne.Uz som si tak odvikla od mrchy ze sa normalne bojim ako si zvyknem 😉

evina0
30. júl 2009

jane zvyknes si ale nezvykaj si nadlho 😀 😀 😀 potom za 9 mesiacov si zvykneme teraz radsej ee 😅

janemari
autor
30. júl 2009

jasne evina,ale budem ta musiet opustit.Idem do postele,nieco pocitat a hajat,zajtra ma caka narocny den.Aj ty sa supni do postele,zober nieco na citanie a zaspis.Zajtra vecer som jak na koni 😉 Dobru nocku

evina0
30. júl 2009

jane je este pokukam co noveho vo svete nejdem svieti manzelovi v izbe pekne snicky papa

evina0
31. júl 2009

pekny den zienky 🙂 vonku je desne teplo 😝 😝 najradsej by som behala v spodarkoch ale som v praci 😀
katie ako sa zotavujes??
jane tebe pomaly asi konci dovca a ja snbad ju budem mat za 2 tyzdne uvidim ako sa sefka zotavi a ci dojde do prace.
ake mate plany na vikend? je salon zatvorim ale caka nas praca na pozemku a hlasia teplo tak neviem ci nepojdem az ked slnko zajde nejdem riskovat kolaps..

nastasia
31. júl 2009

ahojte,
katie ja mam este bolesti v podbrusku ked idem na wc, ale je to lepsie ako to bolo minuly tyzden tak snad to uz prejde. ale este to asi celkom nemam dohojene lebo ked nahodou zdvihnem daco tazsie tak citim take tlaky.
a ty sa ako mas? mas nejake bolesti?
jane, podla mna sa ti teraz po liecbe mrcha upravi a nebude to uz take hroyne ako predtym.
evina, v akom salone pracujes?

tulipanike
31. júl 2009

ahojte 🙂
nastasia, urcite sa ti to zlepsi, a buders ako rybicka 🙂

evina0
31. júl 2009

nastasia v savdobnom salone..inak povedane pozicovna svadobnych a spolocenskych siat.ci odevevo..proste vsetko co sa svadby a slavnosti tyka 🙂 🙂
prajem skoro a uuuplne vyzdravenie nech bolesti doidu
tulip ako sa to krasne kuka ze 11 tt 😵
jane ja sa tiez spolieham ze mrcha az dorazi..nemusela by az tźa 9 mes. tak bude bez takej ukrutnej bolesti 😉
katie asi stale oddychujes tiez prajem skore uzdravenie
ja sa lucim idem s prace pomahat segre na byt upravitav a cez vikedik tu nebu casu dojst tak si ho uzime podaktore vegetenim a ine pracou 😖 pa

janemari
autor
31. júl 2009

Caute baby mrcha nikde,dovolenka pretrvava a dnes som stihla porobit v zahrade a popritom si spalit chrbat. 😀

katie233
31. júl 2009

ahojte. tak ja si na jednaj strane užívam sladké ničnerobenie, ale na druhej strane tu idem zošalieť. Vonku je tak krásne a ja som zavretá doma medzi štyrmi stenami. ešteže máme aspoň taký veľký balkón, mám sa kde vyluftovať.

nastasia, ja mám teraz slabšie bolesti, nebola som taká naplnená tým plynom. ževraj pri tejto kontrolnej LSk to už netreba tak nafukovať. takže teraz po 4 dňoch od operácie sa cítim ako minule po cca 8 dňoch. takže to nie je až také zlé. akurát čo ma bolia jazvy, chúdiatká už boli také pekné zahojené (pomaly ich už ani nebolo vidno) a zase mi ich rozrezali. ale veď aj to prejde. a keď dlhšie chodím, tak cítim aj vnútornú bolesť. kázali mi mať ešte šetriaci režim, nech sa aj tie vnútorné jazvy pekne zahoja.

evi, ani ja som včera nemohla spať. zaspávala som pri tv, tak že si idem ľahnúť. no ako som prešla do spálne, tak už bolo po spánku. tak som sa aj ja dlho prehadzovala.

janemari
autor
31. júl 2009

Katie a to ti rezali na tom istom mieste?