Endometrióza v jazve

zuzana271
29. júl 2021

Ahojte, chcem sa opýtať, mal niekto z vás endometriozu v jazve? Mala som ísť na operáciu schloferovho tumoru, ale chirurg ma poslať ku gynekologovi, lebo si myslím, že mám endometriozu v jazve....ma niekto s tým skúsenosť...ako mi to gynekológ zisti a čo ma čaká, aj zistí, že to je endometrioza v jazve? Dakujem

elbibi
23. máj 2022

@zuzana271 Ahoj, prosím ťa, ako pokračuješ? Mne totiž v novembri 2021 vyoperovali VRAJ 2 Schlofferove tumory, rana sa mi dobre nehojí a pri menzese krváca, lokálny chirurg ma poslal do nemocnice a DNES mi bolo oznámené, že ja mám od decembra diagnostikovanú endometriózu, a to už budú riešiť na gynekológii... veľmi by mi pomohlo, keby sa podelíš o skúsenosti, naozaj neviem, čo ma čaká a mám strach... v podstate takmer 3 roky (od cisárskeho) žijem v bolestiach... Ďakujem ❤

zuzana271
autor
23. máj 2022

@elbibi Ahoj, ja mam ísť 7.7. konečne na operáciu....takže podľa histologie by mali zistiť co to je? Ci tumor alebo endometrioza.....ale viacerí doktori povedali, že to je endometrioza....ja som mavala bolesti zo začiatku cez menstruaciu a ovulaciu....teraz už mám stále....občas mávam väčšie bolesti, ale nie dlho....našťastie....ja už som si na to asi zvykla....a tebe na to co doktor hovorí teraz po operácii...keď máš stále bolesti