Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Enterokok a znížená imunita

marher
6. aug 2020

Damy potrebujem radu. Mam znizenu imunitu a dokola problem s enterokokom.Prejavuje sa to palenim ,,podvozku,,vytokom. Ked pouxijeme s partnerom kondom vsetko ok, ked bez neho este v ten den mam strasne palenie aj zenskych veci aj mocaku. Urolog partnera odmietol vysetrit,ze toto je cisto moj problem a poslal mi zinat 500,ze po sexe si mam dat po dobu 3 mesiacov stvrtinu tabletky. Samozrejme nepomaha a este viac si rozbijam imunitu. Skusala som snad vsetko. roxne ptobiotika

simsalabim
7. aug 2020

@marher a tvoj gynekolog co na to? Je pravda, ze enterokok je tvoja bakteria, nie je to sexualne prenosne. Nepises, ako ta liecil tvoj gynekolog, ani ako dlho. Ale ziadala by som minimalne odbery na vsteko vratane chlamydii a pod. a odporucenie na imunologiu. Po vycerpani inych moznosti mozu vyrobit autovakcinu.

marher
autor
7. aug 2020

@simsalabim ahoj uz rok. Vsetky odbery spravili ziadne ine potvory nenasli. Dokola mam polygynax,macmiror,globule,ktore zavadzaju. Rozne probiotika si davam zhora z dola...som z toho uz zufala

simsalabim
7. aug 2020

@marher tak sa pytaj na imunologiu. Kamaratke tam dali najprv nejake bezne dostupne lieky - tusim Urovax ci nieco take. na cas pomohlo. Potom jej urobili tu autovakcinu.

marher
autor
7. aug 2020

@simsalabim ano na imunoligiu chodim, tiez mi dali na imunitu lieky...ta autovakcina jej pomohla? Dakujem za info.

simsalabim
7. aug 2020

@marher pokial viem, ano. Uz sa nezvykne stazovat.

kejt1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinom0077
11. aug 2020

@marher Odmietol? To je blbost... je to problem oboch! a evidentne si si vsimla ze sa ti to zhorsuje ked nepouzijete kondom... co z toho vyplyva? Ma to aj on...

marher
autor
11. aug 2020

@akinom0077 ano to je presne ten problem,myslum, ze som ho nakazila 🙁. pan urolog odmiel partnera vysetrit, a mne predpisal 3 balenia Zinatu,ze vzdy pi sexe stvrtku tabletky....och...odbornik....este ,ze mam zlateho partnera, povedal, ze pojde na sukromnu kliniku, tam nas hadam s tymto probkemom nevysmeju....pevne verim,ze nam pomozu

akinom0077
12. aug 2020

@marher tak to je fajn ze partner je ochotny to riesit. a sorry ale nezmysel od Dr ako ti moze predpisat antibiotika a mas si davat stvrtku po pohl styku to nie je riesenie, preboha ked by ste denne sexovali tak sa budes davkovat atb.? Hrozne

marher
autor
12. aug 2020

@akinom0077 neviem ci pan doktor niekomu s takouto liečbou pomohol... ale rozhodla som sa, ze ked tuto situaciu s partnerom doriesime, napisem mu mail kde mu popisem stav a pokúsim sa prehovorit mu do duse, aby sa aspon trosku zamyslel...a ked pride za nim dalsi par aby to takto neriesil...mozno nad tym mavne rukov...a mozno nie...uvidim

Tu začni písať odpoveď...

Odošli