Fľak v oblasti slabín

21. jún 2023

Ahojte, už dlhšiu dobu mám v oblasti slabín pri vagíne takýto fľak. Nesvrbí to, nepáli to, ale je to stále červené. Vie mi niekto povedať čo by to mohlo byť a čo mi na to pomôže? Je to presne v tom zahýbe ako sú nohavičky. Ďakujem za každú radu 🙏🏼

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
21. jún 2023

Objednat sa na kozne

deti95060810
21. jún 2023

@nikto2234 😀👍👍😝

andreatytler
21. jún 2023

Mne to pride ako odrenina. Je to podla mna zapalene. Ak mas na tom cely den nohavicky, asi to nema sancu sa zahojit. Radsej by som isla na kozne.

macekovam
21. jún 2023

Natri imazolom a nepoužívajú také umelé nohavičky...

h2
21. jún 2023

Vyzerá to, ako odrenina od nejakého oblečenia. Nešúcha sa ti o to niečo?

jaskolka
21. jún 2023

Podľa mňa je to osuchane od nohavičiek. Hlavne krajkove syntetické materiály to ľahko spôsobia
,hlavne v lete, viac sa spotis, koža je mokrá a v podstate to nemá kedy sa zahojit.
Ak nosíš hlavne také nohavičky, ako sú aj tue na fotke, tak na 99%to je z toho.

jana_eyre_2
21. jún 2023

Ja by som si na to dala modrú jekoris pastu (rybaci krém) a liečila to, vyzerá to ako odrena koža. Ak používaš nohavičky ako na foto často, tak to bude najskôr tým..v týchto teplach môžu poraniť kožu..

autor
21. jún 2023

@jaskolka dobre skúsim nosiť bavlnené a uvidíme . Ďakujem krásne

majkakvet
21. jún 2023

Kozna plesen. Mast canesten zabera.

msnesquik
21. jún 2023

@majkakvet tiez si myslim, ze je to plesen...tiez som mala teraz, canesten zabral do dvoch dni

kr058
21. jún 2023

Vyzerá to ako zaparenina. Voľné oblečenie, prírodné materiály, musí tá koža dýchať, Imazol alebo Canesten, prípadne po pár dňoch Sudocrem. Ak sa to nezlepší max do pondelka, treba s tým ísť ku kožnej.