Formovače bradaviek

5. dec 2021

caute, chcem sa spytat ci niekomu naozaj pomohli formovace bradaviek, planujem ich kupit len mam pocit ze to je nezmysel, popripade ako dlho ste ich museli nosit aby ste videli zmenu, dakujem

matulat
5. dec 2021

pripnem sa

majlo1234
5. dec 2021

Z akeho dovodu ooch potrebujes? Ak je to kvoli dojceniu, vedz ze vobec nejde o bradavku, babatko potrebuje dostat so pusy cely dvorec

miroslava2207
5. dec 2021

Prvu dceru som kojila asi 6 týždňov, vôbec to nešlo, zle sa jej prisavalo. Asi mesiac pred pôrodom s druhým synom som začala s formovacami bradaviek a nakoniec som kojila 2,5 roka, za mna určite odporúčam, mne to velmi pomohlo 🙂

gabsisi
5. dec 2021

Mne pomohli. Nosila som ich asi mesiac pred pôrodom a syn sa hneď po sekcii prisal. Ale na mne to fungovalo asi tak že keď som ich mala pol hodinku bradavky sa krásne vyformovali a stačilo by to. Určite skvelá investícia ak máš vypadnutie bradavky.
Práve dnes mi prišli tie formované pod ruku keď som upratovala. Ak chcete pošlem ti ich za poštovné.

marrydreamkas
5. dec 2021

ak bude zaujem, mam v bazari 1ks novy, nepouzity, na cene sa dohodneme, ja ho uz nevyuzijem a budenm rada, ak niekomu posluzi

marianna_peskova
6. dec 2021

Neviem, či sa budeme baviť o tom istom, ale mne pomohli klobúčiky na bradavky. Malý sa vďaka nim hneď krásne prisal. Stačilo mi ich používať cca mesiac a potom syn pil iba z bradavky.