Genitálne bradavice

16. dec 2022

Prosim o radu nikdy som sa s tým nestretla tak dúfam mi pomôžete. Objavili sa mi tam dole genitalne bradavice, nikdy som sa s nicim takým nestretla=nemala som s tým doteraz problem. Prečítala som rôzne články a ma sa to prenášať pohlavným stykom avšak s nikým som nespala už rok a pol. Byvam v zahraničí kde je to s lekárskou starostlivosťou ťažko keď ste cudzinec, na Slovensko sa nechystám. Takisto som sa Dočítala že to môže súvisieť so zníženou imunitou (som chorá momentálne). Existujú nejaké spôsoby ako to “svojpomocne” liečiť? A moja otázka mohla som sa nakaziť spôsobom že žijem v dome s ďalšími 5 ľudmi a používame tu istú kupelnu / sprchu? Dakujem za každú radu

martinmmartin
16. dec 2022

Bradavica je virus ktory sa ti dostane na pokozku a ked ma pidmienky dobre tak sa tam zabyva. Ochlpenie je preto velmi dobra ochrana, lebo nedochadza k priamemu kontaktu a naopak ked sa holis tak mad na pokozke mikro ranky ktore virusom velmi pomahaju. Virus tiez moze ostat na pokozke velmi dlhu dobu a ptejavit sa az ked mu to imimita dovoli. Cize si sa nakazila ale nikto ti nepovie ze kedy a ako

svetlonos
16. dec 2022

Ahoj,
ak si poriadne citala, tak vies ze samoliecbou nemas sancu sa toho bordelu zbavit. Tu nie je ina moznost ako osetrenie lekatom, pokial nechces aby sa ti to rozsirilo az do vnutra a na krcok. Je to hrozny bordel. Mala to kamoska v Nemecku. Gynekolog ju vysetril, dal injekciu na umrtvenie a odstranil. Potom mla uz pomoj. Ale neexistuje samoliecba. Aj ona skusala a len sa jej to za ten cas rozsirilo. Rakovinu z toho tiez mozes dostat. Mrzi ma, ze to nie je odpoved aku by si rada citala ale taka je pravda. Rob cokolvek, sby si sa dostala k dr a co najskor. Aj cesta na SK v tomto pripade za to stoji. Kamoska tiez s nikym nedpavala, mala zlu imunitu, casto chora. Hambila sa ist k dr, kedze s to vacsinou prenasa stykom.

tosomja
16. dec 2022

Daj si urobiť testy na hpv. A áno, môžeš mať aj teraz bradavice, aj keď si mala sex dva roky dozadu. Vírus máš v sebe, objaví sa pri zníženej imunite, chorobe...

luccija
16. dec 2022

Treba liečiť imunitu plus bradavice odstrániť na koznom.Virus môžeš mať v sebe roky rokúce.Ludia ani nevedia, že sú prenášaci pri zlej imunite, strese vylezú.Ries to kamarátke sa to stalo v tehotenstve a je to nebezpečné.Niekedy je dobre sa dodatočne dať očkovať proti hpv

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz