Guličkové vnutromaternicove teliesko,máte skúsenosti?

uzanka16
5. dec 2018

Teraz je taká novinka,že nehormonalne vnutromaternicove teliesko ktoré sa po vsunutí dá do tvaru guličky.mate s ním skúsenosť či je nejaký rozdiel medzi tým klasickym nehormonalnym?vraj že je toto šetrnejšie a pre telo znesiteľnejšie.gynekolog mi ponuka to klasické nehormonalne Arianna za 30€ a toto stojí až 125€.predsa dosť veľký cenový rozdiel tak teraz neviem.ked som sa ho pýtala na rozdiel on mi povedal len že tvar a cena.

tvár a cena akurát.
len tvár

lubinkag.
5. dec 2018

@uzanka16 Nebrat. nebrat nebrat nebrat. Vypadava z maternice, ani si nevsimnes ako. Dost vysoke percento.

uzanka16
autor
5. dec 2018

@lubinkag. Konkrétne toto guličkové vypadáva?

lubinkag.
5. dec 2018

@uzanka16 Gulockove ake poznam ja - ma tusim 17 malinkych gulocok, je to akoby retiazka. Ked sa zavedie do maternice cez nieco ako slamku (obrazne povedane), tak sa v maternici sformuje do gulocky. Bolo to nehormonalne, myslim, ze medene. A vypadlo.

uzanka16
autor
5. dec 2018

@lubinkag. Ďakujem aspoň viem,lebo vysoká suma zan

khushi
27. máj 2019

Veď ale nemusí vypadnúť každej predsa...

zuju2
26. jan 2024

@uzanka16 aj ja nad ním uvažujem. Predtým som mala nehormonalne Gynefix a v pohode.

uzanka16
autor
29. jan 2024

@zuju2 tak ja už ho mám 5 rokov, spokojná a vo februári idú meniť tak zas budem mať.

zuju2
29. jan 2024

@uzanka16 prosím ťa, zavedenie bolelo.a vyberanie? Chcem si ho objednať a dať zaviesť,len s ním nemám skúsenosti, predtým som mala iné. Ďakujem za info

uzanka16
autor
29. jan 2024

@zuju2 zavádzanie u mňa mierna bolesť ale po zavedení ma chytili také bolesti že som si pripadala že znova rodím, som cupkala s revom domov, musela som sa riadne napchať novalginom, vyberanie netuším to idem mať vo februari, priznám sa že obavy tam sú či to nebude bolieť, ale kolegyňa vravela že vyberanie ju nebolelo.

zuju2
29. jan 2024

@uzanka16 toho sa bojím aj ja,tej bolesti. To predtým má veľmi nebolelo,skôr taký tlak,ale pichol mi dr.injekciu tak to bolo v pohode.