Gynekológia - dg.125
Gynekologičke sa na prehliadke nezdal ľavý vaječník, tak mi brala krv na onkomarkery a dnes mi volali nech prídem kvôli výsledkom, niečo tam vyskočilo tak ma poslala na onkológiu. Máte s takouto diagnózou skúsenosť?

@cameellia inak v tehu je to vraj bezne, mna 2 x odoslali takto, nakolko tam tiez nevedeli urcit, ci mam cystu dalsiu na vajecniku, onkogyn to pozrel a bolo to v 2 tehu vzdy z toho zlteho telieska. Ale vyzeralo to ako cierna machula na vajecniku, po 14tt zmizla. V tehu stupa aj onkomarker ( je to tiez nieco cudzie v tele), tak sa to da posudit najlepsie odbornikom. V mojom poslednom tehu teraz pol hodinu pozerali ze co to chce byt.
@kiki68 verím ti, mne stačilo že sa mi ozvala sestrička v telefóne a už som plakala, kým som prišla do ambulancie prežila som niekoľko zrútení. Hrozné. Doteraz som sa bála len o to aby celé toto tehotenstvo dobre dopadlo, ešte len ledva začalo. Ďakujem za skúsenosti pomohlo to 🙂
tak ako ti pisu baby.. onkomarkery mozu byt zvysene tehotenstvom... aj vajecnik zvacseny... hlavne sa nestresuj... nie vsetko je v nasich rukach a stres fazulke neprospieva

@cameellia mňa je zarazilo, že incipientná gravidita , robila Vám aj odber tehotenského hormónu?