Gynex a vaše skúsenosti

bobinka87
30. máj 2012

ahojte babenky chcem sa vás spýtať ktorá z vás má skúsenosť so gynexom je to dobre pomáha to alebo je to lem klam poradte ďakujem

mariana44
9. dec 2018

Pomôže mi gynex keď mám PMS taký hnusný bolesť hlavy návaly úzkosti a vnútorný nepokoj??

littledesire
10. dec 2018

@mariana44 ahoj,s tymto nemam skusenost ,no malo by to dat dokopy cely cyklus cize povedala by som ze aj toto. Treba ho brat ale fakt dlhsie, kym sa vsetko upravi a ratat aj s regresom tzn. ze na zaciatku uzivania moze dojst k zhorseniu stavu , ale potom sa polepsi. ;) drzim prsty

z1984
10. dec 2018

@littledesire ja ho beriem druhy cyklus . A meskaju mi 4 dni ale test negativny. Asi sa mi posunul cyklus

stormie
21. dec 2018

Baby prosim vas ake davkovanie uzivate? V pribalovom letaku je pisane 2–7 kvapiek 1–3x denne

z1984
22. dec 2018

@stormie ano 7 kvapiek 3xdenne 21 dni a potom 7 dni prestavka

stormie
22. dec 2018

@z1984 takze ty najvyssiu moznu davku, to ti povedal niekto alebo sama si sa tak rozhodla?

silvia610
22. dec 2018

@stormie ja som najskor skusila 5x3 len som nepostrehla žiadnu zmenu tak som to po pauze zvýšila na 7x3

z1984
22. dec 2018

@stormie citala som podla skusenosti na MK

veronikanika1982
4. jan 2019

@stormie ja som brala 2 x po 7 niekedy 2x po 9 a pomohlo aj s MS a aj s migrenou aj // ciarky po 3 mesiacoch uzivania.....

lostriz
6. jan 2019

ahojte, tiez som brala. gynex kvapky este len prve balenie a popritom som cvicila jogu a teraz uz kocikujem🙂

lucita2707
4. mar 2019

Ahojte. Len taka otazka. Viete ze kvapky gynex obsahuju radium?

stormie
4. mar 2019

@lucita2707 to mas odkial prosim ta? Pouzivam od nich aj ine vyrobky tak ma to zaujima

lucita2707
12. mar 2019

@stormie no jasne sa to pise v zlozeni kvapiek na ich web stranke.

stormie
12. mar 2019

@lucita2707 podla toho ako to tam je napisane tak to radium obsahuje ten pakost smradlavy

lucita2707
12. mar 2019

@stormie No mozno ano. Pisala som aj priamozobrala na ich stranku ci mi toto vysvetlia ale samozrejme do teraz neodpovedali. Dufam ze nenarobi viac skody ako uzitku.

cirilinka
6. máj 2019

Dobrý deň baby,chcem sa spýtať či Gynex majú aj v lekarni.Mam nepravidelnú menštruáciu a bolestivú a snažíme sa už rok o bábätko a nedarí sa nám.Vdaka

ivula9
6. máj 2019

@cirilinka lacnejsie cez net.napr dr max.vacsinou to v lekarni nemaju

olivia_0309
6. máj 2019

@cirilinka ja som ho v kamennej lekarni nikde nezohnala.Objednavala som z netu😉 Zatial uzivam druhe balenie, mala som tyzdennu prestavku (nechcenu) no ako tu citam ze by aj mala byt. Verim ze zaberu🙏🏼

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia610
14. nov 2019

@vierka112 za mna super cyklus sa ako tak upravil a podarilo sa aj bábo

z1984
15. nov 2019

Zamna nie.len co mi rozhadzal cyklus. Strata casu.

anemarii
19. nov 2019

Dobrí deň nehnevajte sa že som čítala to čo ste tu písali ale mám tiež skoro podobný problém ako máte aj vy pre 11 rokmi som sa z mojim priateľom snažili o bábätko ale velí sa mi nedarilo tak som navštívila gynekologickú ktorej som povedala svoj problém a ona po vyšetrení mi povedala že som úplne poriadku ale z jednim nedostatkom že mám slabé vajecniky a ona mi Maťo napísala dubhastan ten som užívala len mesiac vsavela mi že mi zaberie zabral a mám teraz krásnu dcérku ktorá má 10 rokou ale gynekologická mi povedala že sa mi po pôrode budú sipat deti že nebude už žiadny problém ale je ja so snažím z partnerom dlhé roky o bábätko ale sa nám nedary a preto by som sa vás chcela spýtať či ten gynex je účinný na otehotnenie ak budete také dobré napíšte mi a poraďte mi ďakujem vam

dede33
19. nov 2019

Mne k babu nepomohol ale na intenzitu menzesu ano..mala som velmi slaby a s gynexom celkom ok a bez pms..avsak mam dojem ze sa mi z neho vzdy spravi cysta ked dlhsie neuzivam..prvy krat mi aj posunul menzes o 4 dni...teraz na odporucanie gynekologa uzivam inofolic combi v tabletach viac mi vyhovuje ako ten prasok..cysta je prec a uvidime co mi gynekolog nasadi po dalsich testoch..my sa snazime uz 5 rokov,po dvoch potratoch,troch operaciach a jednom umelom a stale nic..je to beh na dlhe trate..

anemarii
19. nov 2019

@dede33 to mi je veľmi ľúto a držím ti palce nech vám to vynde no ja som už nechcela brat ten dubhastan a chcela som prirodzene otehotnieť a dáko sa nám nedarí už aj som taká každý mesiac smutná a inat ja som mala po dcére cistu a už mám dávno po operácii bolo to strašné keď som ju mala náladovosť únava vymeskanie ciklu ale teraz je všetko poriadku držím palce veľa šťastia prajem

anemarii
19. nov 2019

@dede33 vieš ale tu tiež píšu že ten gynex ako aj ten dubhastan niektorej pomohol otehotnieť a niektorej zas nie ja som ties neverila že keď dubhastan užijem že budem tehotná a to potom mi prišiel aj ciklus tak som tomu veľké nádeje nedávala robyla som si tedy dva testy a vôbec mi nič neukázalo tak som šla k gynekologické a tá má poslala na ultrazvuk a tam mi oznámili že som dva mesiace tehotna ani som tomu nechcela uveriť no len teraz mám zas taký problém že chcem mať ešte druhé bábätko a nedarí sa preto sa pýtam či ten gynex naozaj zabera

anemarii
19. nov 2019

@pjana dobrí večer ja si tiež chcem objednať ten gynex ale neviem či sa dá kúpiť aj v Čechách ja by som mala zaujem

hrybik
20. nov 2019

@anemarii ahoj ja som si objednala cez dr max vez net

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dede33
26. nov 2019

@anemarii ako sa hovorí, na každého zaberá niečo iné.. a keď máš dobrú skúsenosť s duphastonom tak ja by som do neho šla.. možno nakoniec ho aj mne doktor predpíše.. ja si dám už asi všetko čo mi povedia lebo prírodné som ozaj skúsila už všetko.. ja som duphaston brala pri oboch tehotenstvách ale neudržal babätká.. prvý krát som ho dostala už neskoro a druhý krát bol missed.. ale však gynex vyskúšaj možno motyka vystrelí.. 🙂 určite nejak neublíži...

hrybik
27. nov 2019

Caute baby podla vas má gynec vedlajsie ucinky? Ako skoro ate otehotneli? Ďakujem