Hádka, bolesť podbruška a hnedý ako keby výtok

haidlyen
12. nov 2020

Ahojte doteraz som mala menstruaciu pravidelne dokonca na minutu kazdy mesiac. Pred tym ako mam dostat ma tyzden dopredu bolia prsia neskor som agresivna a den pred mesntruaciou ma vzdy nieco rozplace. Vsetko islo ako vzdy a doslo aj na neznesitelne menstruacne bolesti ale menstruacia nikde. Uz je to stvrty den a dnes rano sme sa s muzom pohadali a bolelo ma v podbrusku a na wc som mala hnede ako by mi mali zacat. Ale stale nic... robila som testy oba negativne. Moja otazka znie co sa stalo? Ma niektora z vas podobny problem? Alebo apson mala? Doktorovi sa dostanem o 10 dni po karantene...

zojanka
12. nov 2020

Občasné meškanie menštruácie je úplne normálne, aj keď nikdy pred tým nemeškala. Máš už bolesti, začínaš špiniť, do pár dní sa určite rozbehne. Ak nie tak choď o desať dní po karanténe k dr.

haidlyen
autor
12. nov 2020

@zojanka aha no diky.. uz dlho sa snazime o babatko tak som trosku dufala ze to moze byt tehotenstvom .. :(

zojanka
12. nov 2020

@haidlyen ak sa snažíte tak to samozrejme môže byť aj tehotenstvom. Špinenie a bolesti môžu byť aj na začiatku tehu a aj ako predzvesť ms. Skús test ešte o dva tri dni ak nepríde ms. Držím palce.

haidlyen
autor
12. nov 2020

@zojanka dakujem za kazdu radu 🙂

abcmajacba
12. nov 2020

@zojanka presne aj ja som to mala takto a bola som tehu.

haidlyen
autor
12. nov 2020

@abcmajacba davate mi nadej ❤️

abcmajacba
13. nov 2020

@haidlyen dajte vedieť držím palce 😉

snazilka_bio_mamka
13. nov 2020

začina sa ti MS.. rozbieha sa

abcmajacba
13. dec 2020

@haidlyen nič nové?