Hematologické vyšetrenie

siska765
22. jan 2014

Ahojte chcem sa opýtať, či neviete niektorá poradiť : som po druhom potrate, mam za sebou geneticke testy aj moje aj manzelove,vysetrenie stitnej zlazy a vsetko je ok.mam sa sama pre istotu pytat na hematologicke vysetrenie pripadne imunologovi ,alebo na zaklade coho tam posielaju ? bojim sa aby som zas nepotratila v buducnosti,mohla to byt nahoda ale nemusela , to nikto nevie lebo na nic neprisli pri druhom, vdaka za Vas cas

zuzixx
22. jan 2014

Ahoj...ja som po jednom potrate...a ja som sa hneď pýtala na hematologické vyšetrenie....gynekologička to nepovažovala za nutné,ale ja som na tom trvala....a zistili mi trombofilnú mutáciu heteryzgot, hematologička mi povedala,že si budem musieť pichať injekcie na riedenie krvi ak znova otehotniem.....a vraj ten potrat mohol byť aj z tohto dôvodu...aj keď či je to tak na 100% ti nikto nepovie...na tvojom mieste by som sa na vyšetrenie na hematologiu aj imunologiu pýtala....ved si po dvoch potratoch....mohla to byť náhoda,ale aj nemusela.

narciska3
11. okt 2015

Ahojte, budúci týždeň idem na hematologické vyšetrenie na Kramáre. Prosím, viete ako to prebieha, čo ma čaká? Som po dvoch MA. Ďakujem.

tinka881
12. okt 2015

@narciska3 Ahoj. Ja som bola vo stvrtok, budu sa ta pytat len ci ma niekto v rodine problemy s krvou, cievami, infarkt atd. A zoberu ti krv a za mesiac budu vysledky. Ja som sa sama vypytala, moj gyn ma nechcel objednat, lebo že po jednom sa nerobia tieto testy. Ale ja som mu povedala, ze nebudem cakat pokial sa to znova zopakuje.

narciska3
12. okt 2015

@tinka881 dakujem, zvladnem to. Ides aj na imunologiu?

tinka881
13. okt 2015

@narciska3 tam nie. Mna nechceli robit ani hematol.vysetr.ze sme v rodine vsetci zdravi. Uvidim za mesiac ake budu vysledky.