Histerektómia a folikul

zuzanaparciova
15. aug 2022

Dobrý večer ...chcela by som spýtať mám 26rokov minulý rok mi robili histerektomia ...mám ovarialny folikul čo sa stane snim keď nemám maternicu ani vaječníky.ked praskne čo sa stane ? A čo sa stane ak nie? Mám bolesti stále od operácie a lekár mi stále vraví že ma nemá čo bolieť aj napriek tomu že tam mám aj ten folikul ...a nevie sám či je to zvyšok vaječnika či cysta ...ďakujem 😟

svetlonos
15. aug 2022

@zuzanaparciova
ahoj, zmenila by som dr. Ked mibdruhy zahladi, ze ma nema co boliet, ked to jasne citim, je to vol. A lekar tym duplom. A nevie ci je to zv. vakecnika alebo cysta? Ma nekompetentny pristup. Prajem ti aby si bola rychlo v poriadku. Pekny vecer.

zuzanaparciova
autor
15. aug 2022

@svetlonos už 1rok po operácie mam ich už tri každý rok.. Jednu po kúsku mi brali až pokiaľ nezobrali všetko.. Ale táto bola najhoršia najbolestivejsia... Rez cez celé bruško... Mala som aj mimomaternicove tehotenstvo o ktorom som ani nevedela a prehliadky som mala aj 4krat do mesiaca.. A ani lekár to nezbadal a najhoršie na tom bolo ze... Som nevedela o tom sama pokiaľ mi neprišlo výsledky z hys. Visetrenia... Ze som mala. Mimomaternicove.... Vtedy som zostala úplne mimo lebo už som jeden vaječníky mala zobrať.. A aj tak po operácii ma nikto neinformoval o tom ze som to tam mala.....a teraz mi stále tvrdí akože je to primár... Ze nič tam nemám a nemôže ma to bolieť aj keď sám nevie co vlastne tam mam alebo nemám... Sú to neuveriteľné bolesti keď idem s bolesťami na gyn.tsk mi dajú i jekciu od bolesti a pošlú ma domov.... Mala som ísť na príjem bola som až v Modre u jedného lekára ten má doporučil primár gynekológ mi povedal ze on nevie kam ma má dať ležať na aké oddelenie tak.. Musím zmeň gynekológa.. Lebo toto sa ja nikdy nikam nedopracujem.... On vie veľmi dobre co tam je skanzene a bojí sa.... Niečo tam spackali pri operáciu na 100 percent.... Ale ďakujem už 4roky trpím v bolestiach najhoršie je ze nemám iba toto.. Mam aj iné diagnózy pekný večer prajem ďakujem za odpoveď 👌☹️