Hnedý výtok a menzes nikde

luciabasistova
29. máj 2022

Ahojte, poslednu MS som mala 3.4. Dva tyzdne po nej som mala 4 dni hnedy vytok..teraz vo štvrtok som zase dostala hnedy vytok, ktorý trval 3 dni. MS nikde. Neviete mi povedat, cim to bude. Tehotná asi nebudem. Test som si robila minuly týždeň a vyšiel negativny. Dakujem

ninkaam
29. máj 2022

@luciabasistova ahoj Lucka a prečo si nespravis ďalší test? Za týždeň za to mohlo zmeniť.. prípadne by som šla ku doktorke.

simbatko
29. máj 2022

@luciabasistova treba si spraviť ešte jeden test...od minulého týždňa je ďaleko...alebo treba ísť k dr....aby si vedela čo a ako....

simona1998
29. máj 2022

@luciabasistova presne ten istý problém mám aj ja

luciabasistova
autor
29. máj 2022

@simona1998 a riesila si ho nejak?

simona1998
29. máj 2022

@luciabasistova nie , najprv som mala výtok 3 dni a som si pomyslela že mi prišiel menzes skôr pretože to bolo3 dni pred očakávaným menzesom , potom pár dni klud a od včera zas hnedý výtok , menzes mešká len tretí deň , ale tehotenský test si robiť nechcem , kvôli sklamaniu 😇uvidím ako to bude ďalej či príde menzes alebo čo

babydesire
30. máj 2022

@luciabasistova
@simona1998
No ja toto riesim uz vyse 3roky..dr nic nezistila,zmeny antikoncepcie tiez nepomohli..no mam podozrenie,ze za vsetko moze konizacia tesne po skonceni 6nedelia...asi sa stym musim zmierit,no strach ze sa tam ta potvora (rakovina) skryva ma obcas desi..ved dsleko som od nej nebola a mam aj geneticku predispoziciu