Hnedý výtok počas menštruácie

sofijecka
18. jún 2018

Ahoj zienky..V piatok som dostala akoze menstruaciu.Bol to skor hnedy vytok ktory trval do soboty.V nedelu uz nic..Stretli ste sa niektora stymto ?Chora niesom a ani antiku neberiem..Dakujem za vasu pomoc

lilyianka
18. jún 2018

@sofijecka a prišla potom ms či nie?

sofijecka
autor
18. jún 2018

@lilyianka Nie...

janynyna
18. jún 2018

A nemozes byt tehu?

sofijecka
autor
18. jún 2018

A dostala som to presne na den kedy mi mala prist ms

sofijecka
autor
18. jún 2018

@janynyna No snazime sa velmi dlho a stale nic..Uz som prestala verit ze budem tehu

janynyna
18. jún 2018

@sofijecka Skus si urobit test. Ja som to tiez tak mala. A nakoniec sa objavili dve ciarky ☺ drzim palce

sofijecka
autor
18. jún 2018

@janynyna A mozem hned zajtra rano ?Nebude to skoro ?

janynyna
18. jún 2018

@sofijecka podla mna mozes aj dnes vecer. Pokial si tehu tak by ti to malo uz ukazat. Ja som si v lekarni kupila test co si mozes urobit kedykolvek cez den. Ale ak si chces byt ista tak pockaj do rana.

sofijecka
autor
18. jún 2018

@janynyna asi si ho spravim dnes..Ale isto viem ze vyde negativny.Zas..

janynyna
18. jún 2018

Ale treba verit. Ja som si sice test spravila potom az po tyzdni lebo som nechcela zostat sklamana. A urobila som si pre istotu hned tri po sebe 😊 aby som si bola ista. Tiez sme sa dlho snazili o babatko. Drzim palce aby si sa tesila 😄

sofijecka
autor
18. jún 2018

No mi uz tri roky sa snazime...A dakujem velmi pekne za povzbudive slova 😊..Este dnes napisem ako dopadol testik ☺

sofijecka
autor
18. jún 2018

No ako som predpokladala..Vysiel negativny 😟😟😟

janynyna
18. jún 2018

Ou tak to je skoda. Bola som si ista ze test bude pozitivny. Ale tak mozno to bolo predsa skoro. Ak nepride menzes skus este zopakovat test niekedy stredu stvrtok.

sofijecka
autor
18. jún 2018

Najlepsie by bolo ist na gyndu..ale s rukou v sadre sa mi tam nechce ist 😕

danajahotkova
19. jún 2018

@sofijecka aaale tak pokiaľ máš v sádre len ruku, tak by si to podľa mňa mohla dať a mať hlavne istotu 🙂

sofijecka
autor
19. jún 2018

@danajahotkova Tak vtom mate pravdu..Zajtra beknem Dr...😊

montemotherone
20. jún 2018

@sofijecka môžeš byť kľudne tehotná a nebol to menzes, ale uhniezďovanie 🤔