Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pininka
24. jan 2019

Mne sa to teraz dialo ,že medzi menzesom som mala takýto výtok. Išla som na gynekológiu, ale vtedy som to už nemala, tak ani doktorka nevedela,ale kázala mi prísť ak ten výtok opäť budem takže aj tebe odporúčam ísť teraz tam, aby vedeli čo. Môže to byť cysta, ale aj na trhu test mohlo byť ešte skoro.

nina004
autor
24. jan 2019

@pininka ďakujem. Ja som bola minuly týždeň na prevencii na gynde a doktor povedal, že je všetko vporiadku. Tak ma to práve prekvapilo. Nikdy som to nemala.

simsalabim
24. jan 2019

@nina004 ja mavam take spinenie 1-2 dni pred menzesom skoro vzdy, vraj to sposobuje nizka hladina progesteronu a suvisi to aj s vekom (zacalo mi to az okolo 40ky). Ale raz sa mi stalo nieco ako popisujes - spinila som takto tyzden pred menzesom (mam ho pravidelny), vytok bol miestami az cierny a ked menzes prisiel, bol mimoriadne bolestivy. Bola som aj na gynde, samozrejme, bez nalezu, lekar to uzavrel ako poruchu cyklu. Uz je tomu niekolko rokov a nikdy sa mi to nezopakovalo. Problemy nemam ziadne.

nina004
autor
24. jan 2019

@simsalabim čakám či menzes nepríde, ale zatiaľ nemám žiadne bolesti ako obvykle. Kedď to nejprejde, tak zájdem na gyndu budúci týždeň.

ufatess
24. jan 2019

Tiež som také mávala a postupom času to odznelo všetko samo. Neviem, ale mne to prišlo zakaždým tak, že to je proste stav pred menzesom a hotovo

veronika4495
24. jan 2019

ja som mala ked som začala brať antikoncepciu a potom v tehotenstve ale to asi nebude tvoj prípad 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli