Hormonálny profil na vlastnú žiadosť

simik7192
23. feb 2021

Ahojte, potrebujem radu dávali ste si robiť na vlastnú žiadosť na druhy deň alebo tretí deň menštruácie hormonálny profil? V laboratóriu? Nie u lekára? Koľko to stojí, ak to nejde cez poisťovňu? Ďakujem za každú odpoveď.

e1i
23. feb 2021

@simik7192 jedine si obvolat labaky, lebo každý parameter ma inú cenu.

rk123
23. feb 2021

pozri medirex stranku ponukaju ten zakladny za 37e tusim. zvolis si datum miesto prihlasis zaplatis prides a vysledky ti pridu mailom

brna1989
23. feb 2021

@simik7192 áno, ja som bola asi mesiac dozadu, do 40eur som platila v Medirexe, ráno odber a poobede na email prišli výsledky.ale oni ti nepovedia, čo máš dobré /zlé na výsledkoch.máš tam parametre, podľa ktorých sa vieš zorientovať (povedala pani pri odbere).
Ale asi ťažko.Ty ako lajk sa v tých číslach nevyznáš.
Konzultovať to musíš s lekárom.

simik7192
autor
23. feb 2021

@brna1989
@rk123
@e1i
Neviete náhodou že či profil môže spraviť aj všeobecný? Či nie? Lebo môj gynekológ má dovolenku, a potrebujem odniesť výsledky z hormonálneho na endokrinológiu lebo môj endokrinológ je ďaleko a nemôžem si dovoliť tam chodiť toľko krát na vyšetrenie a okreme na odber vtedy jak to dostanem aby som mala druhý deň ms 🤔 a na druhy tyzden mám ísť po výsledky ktoré mi robili oni..... A gynekológ nepracuje 2tyzdne 😕 a nechce sa mi preto zháňať náhradu, len kvôli odberu

e1i
23. feb 2021

@simik7192 gynekológ a endokrinológ iba. Na 2-5 deň cyklu. Mne robila vždy endokrinologicka