Hrčka na nohe

janulkaa82
18. júl 2018

Ahojte. Dnes rano som sa zobudila a nasla som si hrcku asi vo velkosti orecha na nohe pri clenku. Nejak neboli, len ked prilacim. A zavadzia. Nebola som postipana, nevyvrtla som si nohu a ani uraz ziadny. Co myslite, co by to mohlo byt? Utekat k lekarovi ci pockat aspon den dva... Diky za kazdu radu

janulkaa82
autor
25. jún 2019

@katka1981 Gangliom. asi 3mesiace som s tym chodila na vyberanie-odsvanie tekutiny. bolelo, obnovovalo sa, dali zakaz sportovaniu, ale asi po 3 mesiacoch sa uz ako tak vstrebalo. teraz po roku tam uz nic nema, no si uz davam pozor.

ty mas niec podobne?

livia341
25. aug 2019

@janulkaa82 taky istý mám problém mám aj ja ako vy. Tak nakoniec sa vám podarilo odstrániť injekciou ten tuk? Lebo mne aj skúšali, ale nevytieklo nič, tak idem na zákrok, ale neviem či budem môcť chodiť alebo budem musieť oddychovať?. A z čoho sa vám asi spravilo?

janulkaa82
autor
25. aug 2019

@livia341 mne nastastie vybrali vzdy tekutinu, prv krat toho tusim okolo 20ml,dalsie razy zakazdym uz menej bola aj zmes s krvou. No postupne sa zmensovalo. Celkom sa ale vstrebalo az casom,mesiace. Mne Dr povedal ze to moze byt ako otlak z nevhodnej obuvi pritom bolo leto a nosila som len balerinky alebo slapky, alebo z korculi co som tiez nemala alebo z presilenia. A zrejme to bolo z toho,pretoze par tyzdnov predtym som zacala dost behavat a cvicit. Tak to som musela asi aj rok uuplne vynechat. Vy to mate zrejme uz moc tuhe ked vam to nejde vysat. Drzim palce nech zakrok dobre dopadne a da sa vam to conajskor doporiadku. Podla mna par dni po zakroku nebudete moct chodit. Mne po vysati vzdy kazali mat par hodin vyssie nohu. Moc moc drzim palcne nech vam to dobre dopadne. Malo bolesti, vela sil a vela stasticka zelam 🍀

ewa_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulkaa82
autor
7. mar 2022

@ewa_ka Ja si myslím že chirurgia
Veľa zdravia želám 🍀

sobotaa
6. apr 2022

@janulkaa82
Ahoj , prosím ťa a už môžeš ďalej športovať alebo máš obmedzení šport? Myslím tým hlavne beh . Ďakujem

ewa_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisaaairdacova
15. jún 2023

Ahojte chcem sa spýtať včera večer som si všimla že mám na nohe takú menšiu hrču z ničoho nič som to mala
A do rána som to mala také menšie prosím vás viete mi povedať čo by to mohlo byť?
Čítala som tu že to môže byť aj Rakovina 😞