Hrčka pri klitorise

cuci22
7. sep 2018

Ahojte dievcata.Nemate prosim vas niekto skusenost? Mam 22 rokov a mam pod kozou taku gulicku tvrdu pri klitorise.Mam ju tam uz dlhsie,najprv som to neriesila,myslela som ze to je len nejaky vriedok ale ono to vobec nemizne.Mam to tam aj trochu pripuchnute a teraz ked si to vkuse hmatam tak ma to trosicku aj pobolieva.Objednala som sa k lekarovi ale ja som panikar a uz si myslim ze mam nejaky nador ☹

soldi
7. sep 2018

@cuci22 nadory nezvyknu boliet, skor to bude nejaky podkozny vriedok, neboj nic 🙂

cuci22
autor
7. sep 2018

@soldi ale ono ma to vobec nebolelo...len teraz z toho ako si to vkuse skusam a stpacam :-/

ivka27101
7. sep 2018

Môžeš to mat aj zdurenu uzlinu. Rakovina neboli ako piše pani vyššie. Počkaj na vyjadrenie lekára a nestrachuj sa zbytočne 🙂

cuci22
autor
7. sep 2018

@ivka27101 ale ono ma to neboli...boli ma to len preto lebo si to vkuse pritlacam a preto mam strach ☹

ivka27101
7. sep 2018

@cuci22 podľa mna to môže byt aj zdurena žľaza. Ja som to tiez mala len trosku nižšie tiez to bolo najskôr malinké nebolelo tak som to nejak neriešila a časom sa to zväčšovalo a bolelo a bola to zapálená žľaza.

renatka100
7. sep 2018

@cuci22 moze to byt aj zarasteny chlp z ktoreho sa stala cysta ked si s tym nic nerobila

caroline_
7. sep 2018

Ahoj, aj ka som také mala dávnejšie, dosť dlho asi aj mesiac najprv som si myslela ze len nejaká vyrážka /vriedok ale pritom mi to samé zmizlo

duun
9. sep 2018

Ja som mala jeden dlhé roky rokúce, až raz sa mi ho podarilo vytrhnúť spolu s korienkom chĺpka. Gulička, pomerne tvrdá, nemenila objem, nebolela (teda kým som do nej nevŕtala). Podobná mi ostala na krku po vyrážke a mám ju už minimálne 15 rokov. Spýtaj sa pri vyšetrení, ale myslím, že žiaden dôvod na paniku.

cuci22
autor
21. sep 2018

Ahojte dievcata 🙂 dnes som bola u gynekologa s malou dusickou s tou hrckou.Ked som mu to rozpravala zo strachom v ociach tak sa len pousmial poskusal mi to pohmatom a zkonstatoval ze sa nemam coho bat ze je to normalna uzlinka 🙂 a tak som sa bala..dakujem vam baby :-*

chestity
Autor odpoveď zmazal
Zobraz