Hrozne ma bolí v podbrušku

lucia851
7. dec 2021

Boli ma hrozne v podbrušku aj ma tam pichá, a kríže hrozne. Furt chodím cikat a svrbí ma to dole a sem tam aj štípe. Co to môže byť? Nikto ma poriadne nevysetri, dal mi antibiotika ale moc som mala v poriadku

luccija
7. dec 2021

@lucia851 brala si ATB tak asi máš mykozu.Kup si probiotiká a gynekológ Ti mal dať do pošvy tabletky.Ak máš moč dobrý bude to gynekologickeho rázu.Chod ku gynekológovi

deti95060810
7. dec 2021

skús si na pohlavie dať Aviril mastičku - dáva sa aj deťom

lucia851
autor
7. dec 2021

@luccija ja som bola v piatok u gynekológa, ten mi dal tabletky dovnútra aj masticku, ale žiadna úľava, a keď som mu volala mi povedal ze to nie je gynekológicky problém, že mám ísť k obvodnému. Ten mi napísal ze cystitida a dal mi antibiotika. Ale ci to je z toho neviem už. Lebo ja mam hrozne bolesti v krížoch aj podbruško ma pobolieva a od spodu ma to štípe a svrbí a nemôžem sa vycikat aj keď stále ma to nutka.

jaja20
7. dec 2021

@lucia851 Panebože,veď ty už od augusta vypisuješ dookola toto isté... Keď ti liečba od jedného doktora stále nepomáha,tak choď k inému.

lucia851
autor
7. dec 2021

@jaja20 ja som v auguste mala zápal močových ciest a potom mykozu ale to mi potom prešlo po antibiotikach. Ale teraz to mam silný zápal asi.

jaja20
7. dec 2021

@lucia851 V poriadku,ale hľadali ste s doktorom aj príčinu? Lebo keď sa ti stále opakujú problémy "tam dole",tak či máš dostatočnú hygienu alebo niečo podobné...

vladkabalazova
7. dec 2021

@lucia851 nemáš nejaký zápal? Momentálne mám to isté a mam močové kamene v obidvoch obličkách

alison11
7. dec 2021

Slabá imunita mávam to aj ja,ak máš pimafukort mastičku natieraj veľa pi čistú vodu a často choď cikať a umývať sa lactacidom antibakteriálnym vymieňaj si častejšie intimky spodnú bielizeň obmedzi sladkosti jedz viac jogurtov a syrov.Hlivaustricová je dobrá od Terézie kapsule z probiotikami a po doužívaní tabletiek zo spodu si kúp probiotiká čípky zospodu a dávaj si tie keď si dáš čípok aj vložku si daj lebo dosť tečú ja zvyknem radšej cez deň lebo pri spánku mám všetko odneho.

lucia851
autor
7. dec 2021

@vladkabalazova tiež máš také silné bolesti v krížoch?

lucia851
autor
7. dec 2021

@alison11 ale ja mam zápal močových ciest asi a nie mykozu? Ja som mala od gynekológa čipky aj masticku ale to mi nepomohlo.

vladkabalazova
7. dec 2021

@lucia851 áno každý deň v piatok nad ránom ma zobrala záchranka mala som obrovské bolesti pichanie v boku bolesť mi šla do chrpta brucha volá sa to obličkové kolika na urologiu mi zistili močové kamene v obidvoch obličkách zaviedli mi aj stent aby sa mi uľavilo ale ten mi skoro vôbec nepomohol mam stále bolesti a k tomu sa oridruzili vysoké teploty už dva dni čiže sa to zhoršilo včera som bola u Dr. Ta mi predpísala len od bolesti kvapky algifen nemám ani antibiotika doktorke som volala celý deň koli horúčka lebo sa bojím aby som nemala zápal ale myslím ze ho aj mam keďže mam neustupajuce horúčky rezanie pri močení a bolesti čím skôr chod k urologovi z tím nieje sranda..... Ja mam ísť aj na operáciu ale neviem ani kedy čiže som už zúfalá z tých bolesti😭

lucia851
autor
7. dec 2021

@vladkabalazova ale mňa boli podbruško a kríže celé. Dnes mi dal doktor antibiotika. Ak to neprejde pôjdem na urológiu

ovaaa
7. dec 2021

@lucia851 daj si urologicky čaj a smer obvodný.Potrebujrs antb., treba vyšetriť moč.

lucia851
autor
7. dec 2021

@ovaaa ved čítaj že som písala ze som dostala dnes antibiotika.

alison11
7. dec 2021

@lucia851 Tak už potom neviem ak Ti ani atb nezaberú do 3dní tak by som riešila imunoalergologa.Ak si začala len atb. brať zázračne hne´d nezaberú treba zo 3dni brať podľa predpisu.

mia78111
7. dec 2021

@lucia851 skús roztok Rosalgin. Je super

brazil
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia851
autor
8. dec 2021

@brazil brusinky uzivam