HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

jana.cb
31. mar 2008

Prasky zadny mi nedali a mohla jsem lehkou snidani 😉 andela ti daji ...... musis mit jejich andela ne svoji kosilku a ja magor si ji vzala a byla me na nic 😠 no frdu jsem si uplne celou vyholila panz jako asi co jsem pochopila tak to je nutny uplne ..ona se te sestrecika po prijmu hnedka zepta a kdyz ji nemas tak te vyholi protoze ono ti celou frndu z venku i na stehnes a zadku tak to samy ze vmitr desinfikuji necim cervenym asi jod bo co a to stipe jako blazen a tak asi potrebuju uplne vyholino protoze jeste tedka amm skoro u kolene to cerveny desinfekcni ☹(( vezem ti u kus brciha k tomu taky nevim proc ale delaji to tak no..ne ne ja jsem nekrvacela kdyz jsem sla pak na wc tak to bylo v pohode zadna ani kapka a tam taky ne ...ta latka kontrastni je čirá takze bezbarva a ta z tebe pak vytece blééééé 😖 thy jo jeste porad ne? A nejses fakt tehule Jarmil????nebyla bys prvni ale posledni ktere by to vyslo pred nejakym vystrenim :o)

achalteke
31. mar 2008

Hm takže kilo vložek s sebou a frndu jak neviňátko...tak to nechám na manžu 🙂 . Těhu určo nejsem v pátek jsem dělala test a nic, mám tu sice ještě jeden, ale myslím, že je to zbytečný. Několik dní zpoždění mívám celkem často... Jo ještě mě napadlo, můžeš se tam před samotným zákrokem někde opláchnout, ono hoďku v autě a pak tam ještě někde stepovat ☹ ....jé já vlastně ani nevim kde to je, asi na gyn-porod. na nějaký nejspíš ambulanci, což?

jana.cb
1. apr 2008

No oplachnou neni kde .-((( tam urcite nikde ...maji vsude jen wc ale ne sprchy takze to asi ne bohuzel ☹( jako a priprav se na to ze to neni dve hodiny jako zakrok jo ten trva par min ale jde o to ze rano tam jdes na 7 v 9 jses prijmuta v 10 ti to udelaji a 2 hodky tam lezis no a pak cekas na dr az odoporuje vsechny zensky ten den apak te musi pustit on domu takze ja sla az ve 3 a celou tu dobu jsem se tam kopala do prdele na pokoji ☹( s zenskyma co jim vzali clej spodek idealni kombinace 😢 😖 takze je to na 3/4 dne se vsim vsudy Jarmil ....a to jsem je jetse musela prosit ze pujdu na reverz protoze jsem doma mela psa a a rikali 2 hodky max takze sjem byla pripravena sbalit se a jit a jeste ze Dr pred 3 prisel sam jinak bych se na ne vyprdla ..me nezajima ze on operuje me rekli 2 hodny a byla jsem tam 3/4 dne a zbytecne ....tak s tim pocitej 😉 jo jo vyholit dohladka radeji ona se ptala zda jsem uplne vyholena takze asi chtej fakt uplne mno ...vlozka ti bude stacit jedna ale ani ja ji nepotrebovala az prijdes na pokoj tak si tam muzes dat sprchu prave 😉 a pak z tebe prubezne odkapava jen ta cira tekutina ale krev ne navic mas andela takze tak ....ale pokud chces tak si je vem samozrejme ja je taky mela ale nepotrebvala stacila mi ta sprcha potom 😉

jana.cb
1. apr 2008

aha tak kdyz je to normalka spozdeni tak to jo ja myslela ze budes tehulka uz 😉

achalteke
1. apr 2008

No tak to je hustý. Táta tam na mě bude čekat 8 hodin někde v Budějicích - no tak to se zjeví, chudák. Ve 12 vypadnu ať tak či tak....nebo jim řeknu, že jestli mě nepustí, tak pojedu domu vlakem. Do prdele s timhle jsem fakt vůbec nepočítala....no a pes, to fakt nevim jak by vydržel.... ☹

jana.cb
1. apr 2008

no prave ono te nekdo propustit musi a ty musis neco podepsat a dostanes papiry o tom co a jak a to musis dat gyndarce tvoji a do 3 dnu zajit k ni na kontrolu jako ja chtela taky odejit ale bez tohohleje to problem prave a kdyz Dr operuje do 4 tak proste musis pockat to me taky na tom sralo nejvic ale vsichni ti tam budou rikat jak nestihaji a maji toho hodne coz asi jo no a nebo taky natrefis na den ze bdue totalni volno Jarmil 😉

jana.cb
1. apr 2008

me to tajy sralo a dost no a nemola jsem jinak ..bych nemela nic v ruce a bylo by zle jen tak odejit no ☹( by me taky priste kdybych fakt nutne neco potrebovala tak by me zensky ood nemuseli vubec prijmout za to ze jsem jim odelsa 😒 hele ale neplas treba fakt u tebe top ujde rychle a ja jsem byla vyjimka 😉 jen radsi rikam tu hrosi moznost no ..

achalteke
1. apr 2008

jo já to nějak udělám, až mě pustí tak mě maximálně bude tak bolet břicho, na městskou nějak dolezu, na nádru vystoupim a pojedu dom vlakem, holt si vezmu knížku a nějak to tam přežiju....se to pro jednou nezblázní. Taky jsem domluvená s kámoškou z Budějc, že kdyžtak přespim u ní, ráno na bus a šup do nemocnice a pak pro mě někdo přijede. Sranda je, že mrcha furt nikde...v pátek mám volat doktorovi co a jak a prý když budu špinit, že to neva 😒 . Tak uvidíme, ježiš to je fakt jak naschvál 😠

jana.cb
2. apr 2008

no to je zakon schvalnosti Jarmil teda ☹ ono se to ma delat v prvni polovine cyklu prave tj do 14 dne max co teda rikal Dr ma a ja byla 14 akorat ufff 😖 no ale pokud tvuj dr rekl tohle tak asi vi co rika ....hele neboj to das v pohode pocitej s tim horsim ale doufej v lepsi a zas tak bricho neboli ty jo da se to v pohode vydrzet neboj se 😉

meleri
2. apr 2008

Já jsem na tom byla, jednou mi rentgenovali vejcovody za pomoci tekutiny kterou do nich vpustili, a to mi přišlo super, protože jsem na obrazovce mohla pozorovat svoje vnitřnosti...🙂 pak mi minikamerou prohlíželi dělohu.... taky tam myslím vstříkli nějakou tekutinu,bylo to nepříjemné, ale dá se to přežít..hlavně to netrvá moc dlouho...spíš mi přijde horší hluboký zubní kaz nebo vytahování nervu ze zubu-to je sado maso!

achalteke
2. apr 2008

Ahoj holky, jen krátce - valim na fráninu:

Jani, tak mrcha furt nikde, tak myslím, že to pondělí definitivně padá, ale co, tak uvidíme, jednou ta mrcha jedna přijde, takže pak povalim a jak tady čtu všelijaký jiný diskuse tak už mě i strach z toho docela opustil...

Meleri - sice jsem ještě nebyla, ale taky si myslim, že zákrok (nějakej hustej) u zubaře je horší - kór když máš zubaře saďoura 😀

meleri
2. apr 2008

🙂))) jo mě čeká zubař příští týden, a úpřímně-radši bych šla zpátky ke gynekologovi na tu minikameru do dělohy než k zubákovi! já nevím...někdy mám pocit, že rádi vrtají když to zrovna bolí jak prase!

jana.cb
2. apr 2008

no nevadi Jarmil tak si to o tyden odlozis 😉 ono ti to neutece a volno tam maji v pohode ....zdravim Meleri 😉 jo to ze to vidis na Tv je usper ale ja jsem to nejak moc ani nepozorovala jak me to bolelo no ☹(

achalteke
2. apr 2008

Jo na tu tv tam se celkem těšim - doufám, že bude nějakej super program 😀 😀 😀 ! Né fakt, vidět svý tělo zevnitř může být fakt zajímavý.....

Už mám týden zpoždění, tak sem fakt nervéz, asi přestal učinkovat Agnucaston či co, no uvidíme...

Jani, jinak ti moc děkuju za podporu - jsem ráda, že sem tu na tebe natrefila, musíš bejt super baba 😎 ! Koukala jsem na diskusi (sanatorium v čb) a hodně se asi trápíš, tak doufám, že to bude všechno ok a sejdeme se v porodnici co nejdřív 😎

jana.cb
2. apr 2008

No tak to moc dekuju za poklonu Jarmil jéé to me otesilo takhle vecer 😝 no ja si myslim ze bychom si my dve rozumnely protoze krome jinyho mame i spolecne zname 😉
Ja vim ze to zvladnes panz nejses zadna cíťa a statecna holka 😉 a uvidis ze je budes mit taky pruchozi a pak budete patrat dal nez najdete toho zakopanyho psa 😉 no jako trapi me to a dost a v posledni dobe cim dal tim vic ....uz aby mimis byl a s tebou se v porodnici sejdu moooc rada 😉

jana.cb
2. apr 2008

jinak ty jo ja jsem si te televize vsimla az skoro na konci kdyz jsem se valela v bolesti no .-(( fakt me bolelo jen to vstriknuti jako jak se to v brise rozlejvalo ale nic jinyho jenze taky kazda mame jiny prah bolestivosti no ale jsou tam moc setrny Dr 😉 a rikaji co delaji ....

achalteke
4. apr 2008

tak hlásim, že mrcha se připlížila včera večer...takže na HSG jdu až 14.4. - dneska jsem se přeobjednávala. Už se docela i těšim a hlavně fakt doufám, že všechno bude ok.

Jani jak se ti vede?
Meleri jak´s dopadla na HSG ty?

jana.cb
4. apr 2008

nooo tak se to soupne o tyden Jarmil to vubec nevadi 😉 hlavne ze prisla ...... 😉 jasne ze vse bude ok pokud jsi nemela zadny operace ci gynekoligicky zanety tak vse bude 100% ok 😉 neni se ceho bat ...fakt jen chvili bolest pak polezeni a hura domu 🙂

jana.cb
6. apr 2008

🙂 kuk

achalteke
6. apr 2008

Čau Jani, moc zdravím... 😅. Dneska jsem tu četla diskusi o Femigardu, tak počkám jak dopadnu za týden a asi do něj půjdu... 🙂 . Jo taky jsem dneska přemýšlela o tom, jak se říká, že snažilka nemá na početí myslet a jestli se to dá. No u mě asi nedá, já na to myslím docela pořád a docela ráda. Stejně tak manža, určo u každýho snažení 🙂 .
Je fakt, že to zas tak neprožívám, myslím, že se ještě nesnažíme tak dlouho, abychom docházeli k nějakým závěrům a hlavně ještě pořád nevim co se mnou je...takže se to všechno teprve uvi 🙂 .
Jinak - mám za pár dní třicátiny a dostala jsem od šéfa poukaz na thajskou masáž (55 minut)...pro mě docela danajský dar. No každopádně to využiju i když z toho mám smíšený pocity 😀 . a jak se máš ty, a co fenka? Hárá? 😀

jana.cb
7. apr 2008

no ty jo to je luxus takova masaz 😉 jééé to se bdues mit to pak musis napsat jaky to bylo 🙂 no nemyslet na to asi nejde ale zase ja jsem na to myslela drive porad tedka uz ani tak ne .....ono nesmis ani nebo si vytvoris psychicky blok a nepujde to nikdy ....proste musis mit porad co na praci a soustredit se na to a ne na mimise jinak to uz nebude sex z radosti ale z duvodu a to je pak na prd 😒 a co se tyce Femigardu tak ja s nim mam blby zkusenosti .....a nejen ja ale i treba Elí od nas z mistnosti .....ten uz mi nesmi do baraku ale zase na kazdyho pusobi jinak nekomu pomuze a nekomu zas ne ale pokud ma clovek nejaky problem co s emusi resit tak i Femigard kratky 😉 sis spis myslim ze ty lidi co ho berou tak si to vsugeruji a veri ze diky tomu otehotneli ale treba to jím vubec nebylo ale jako to fakt tezko rict zkus ho a uvidis treba zrovna tobe taky pomuze 😉 jasanka bdues chytrejsi az budes vedet kde je zakopanej pes?A co uz mate za sebou?co se tyce neplodnosti tak by jste meli mit spermiogram, hormonalni profil tvuj, genetiku, imuno a pruchodsnot vejcovodu a pak se muze delat teprve nejaky zaver 😉 ale neboj se niceho nic Jarmil to dobre dopadne 😉

jana.cb
7. apr 2008

jinak ja se ma porad stejte paradne a dobre nestezuji si 😉 tak doufam ze ty taky 😵 pejsek hara a pristi vikend jedeme nakrejvat tak snad to vyjde 😉 jo jinak ja uz sem tedka moc chodit nebudu jako budu chdit prevazne do nasi Artacky mistnosti takze me najdes tam kdybych tady dlouho neodepisovala ju?To jen pro info aby sis nemyslela ze na tebe prdim takze zaskoc tam kdyz budes chtit pokecat nebo me odlovit 😉 ja uz pak nebim kam vsude pise a kam jit driv tak to omezim na jednu mistnost mno a nebo pisni teba do IP nu jak chces je to jen na tobe 😉 ale moc rada s tebou pokecam!!!tak zatim pa pa a krasny den preji a jak rikam prijd v klidu mezi nas Artacky 😉

achalteke
7. apr 2008

Dobrý ránko, my za sebou máme zatím jen hormonální screening (hodně testosteronu) a spermio no a´teď mě čeká to hsg. Ale v poho, já to nějak extra neřeším zatím, mám poměrně dost práce v práci která mě nesmírně baví a pracuju i když nepracuju, ale zase na druhou stranu znám svý meze a ráda odpočívám, takže se upínám spíš k práci a ke koním taky hodně. Neboj, na Artackách si tě určo najdu 😀 , já spíš nevím jak bych se tam vmísila - řešíte už tam docela pokročilé věci atd. Ale občas tam juknu, takže až se mi zasteskne pošlu message ať tam nebo na IP - prostě si tě najdu. 😀 😀

jana.cb
7. apr 2008

no jako normalne tam vpadni pozdrav a zacni kecat on se te tam nekdo z nas ujme kdybch tam nebyla 😉 no sice tam resime pokrocily veci ale ne porad a dokazeme se tam taky bavit treba o Barči kozach a ovcich co chova a tak ...takze staci prijit a zapojit se neboj hm?Moc radi tam kazdyho privitame 😉
No jasny na zacatku jste rozumim ale ono to nabere obratky a nekam se to posune neboj to je jen zacatek a musi se najit zakopenej pes to je zaklad 😉 takze urcite pridj mezi nas Jarmil 😉

sloto
9. apr 2008

ahojte baby. mna poslal doktor na HSG 15.4. ake to je? moc bolestive? ja mam taky strach...mna totiz boli aj len to - ked mi beru krv....velmi sa bojim. isli ste hned ten druhy den do prace?

achalteke
9. apr 2008

sloto: ahoj, no podle toho co tady holky psaly, tak se to dá vydržet... 😒 Já jdu 14.4 na HSG, tak ti sem po tom večer můžu napsat zkušenosti a nebo třeba nějaký tipy....taky se bojim a už to chci mít za sebou 😀

sloto
9. apr 2008

dobre achalteke budem rada. ja ma hrozny strach podla toho co tu baby pisu ☹

uz aby to bolo za nami co...

achalteke
9. apr 2008

já myslim, že to přežijem 😀 , podle toho co holky píšou tak to bolí maximálně několik vteřin a samotnej zákrok trvá asi 7 minut...ale jak už jsem tu psala, raději na tohle než třeba k zubařovi 😀 z těch mám šílenej strach

meleri
9. apr 2008

Ahoj holky, tak znova dosvědčuji - včera zákrok u zubaře bolel tak padesátkrát víc než toto, a to mi dělali tu hysterografii zaživa..a ještě to bylo poučné...zubař, ten mi vrtal a bolelo to a on na to: to není možné ono vás to bolí? a zas zzzzzz, a já se kroutila bolestí a on: ale vždyt vás to nemůže bolet! a zas zzzzzz...myslela jsem, že tam vypustím duši!
holky jeden velký kaz je horší než celá tato procedůra klidně i s punkcí a transferem IVF jestli chcete..
a když k tomu přidáte ještě "drcení" zubní kamene, tak to už bych radši šla rodit! 🙂

achalteke
9. apr 2008

meleri: 😀 😀 😀 😀