Vyšetrenie v 36. týždni na Kramároch

easy200
19. aug 2013

Ahojte dievcata,
prosim vas, idem tento tyzden na Kramare do poradne pred porodom na c.d.224, nemam kde dat 3 rocnu dcerku, je tam lekar oddeleny od sestricky, resp. je vo vnutri nejaky oddeleny priestor, kde ju mozem nechat, aby na nevidela pri vystreni na koze? Dakujem, prajem pekny vecer.

bosoriak
19. aug 2013

Pokial si dobre pamatam, tak su tam satne, takze asi tam. A odporucam vela vody, jedla a hraciek. 🙂

mummy01
19. aug 2013

@easy200 dieta by som tam nebrala,je tam mini satna kde som.sa ledva ja a brusko zmestili a strasne dlho sa tam caka

easy200
autor
20. aug 2013

dakujem, dievcata, myslela som, ze ked tam objednavaju na presny cas, tak aj tak sa tam necaka.... ci ten cas je len iformativny?

slavka034
20. aug 2013

Ahoj..čas na vyšetrenie je len informatívny nakoľko doktori aj počas ordinačných hodín odbiehajú k pôrodom alebo iným prípadom v nemocnici.Ak nemáš kde nechať dcérku,ja bývam trošku od nemocnice.toľko ti ju postrážim))Ak by bolo pekne zbehli by sme na detské ihrisko 😉

easy200
autor
20. aug 2013

slavka, dakujem, si zlata, pojde manzel so mnou, ale mozme sa potom stretnut na detskom ihrisku, ak pojdes s detmi - myslis asi to oproti Slnecnej zahrade, ze? Mam tam byt zajtra o 9.00 hod, neviem, ako dlho to potrva,ale ak nebude prsat skocim s dcerkou na to ihrisko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre