HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

erikae
15. máj 2007

sindus, ultrazvuk mi robila Dr. tiez v amb. c. dva, ved oni to tam maju vsetko prepojene 😉
tiez normalne ovulujem, ale nasadila mi clostilbegyt.
kedy si objednana k Stenovej? potom napis co dalej..

jeja1505
15. máj 2007

Dik sindus,hej divne,mas pravdu,je to za mnou tak je dobre.Ty mas tiez vsetko oke?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanne
15. máj 2007

Ahoj holky! Tak už to mám konečně za sebou. Samotné vyšetření se dalo vydržet, to jste měli pravdu. Ale z přístupu sester a lékaře v nemocnici v Břeclavi jsem byla úplně zklamaná. Sestry jsem se ptala, jestli mi dají něco proti bolesti, ale že to prý nedávají. Hlavně ji zajímalo, jestli jsem jí podepsala všechny papíry co mi předložila, jako že mi všechno vysvětlili a se vším souhlasím....asi 4 podpisy. Kdybych nepátrala tady na koníku, tak vůbec nevím co mně čeká, protože mi vlastně nic neřekli. Doktor byl nějaký nervózní, bylo na něm vidět že už spěchá na oběd a taky se tak choval. Potom mně sestra odvedla na pokoj a za celou dobu se na mně nikdo nepřišel podívat. Kdybych měla opravdu nějaké problémy a třeba omdlela, tak by to ani nezjistili. Naštěstí mi bylo dobře, tak jsem šla říct sestře, aby mě už pustili domů. Zavolala toho doktora co mi dělal vyšetření, ale už bylo vidět že má lepší náladu, dokonce mi vysvětlil jak to se mnou je. Taky mám jeden neprůchodný a druhý byl průchodný až s větším tlakem, ptoto mně to prý víc bolelo. Ale i tak, do Břeclavi mně asi už nikdo nedostane 😠 Tak jen doufám, že když to tam teď tak pročistili, tak brzy otěhotním. U mojí doktorky jsem ještě nebyla, ale ten doktor říkal, že teď budeme mít nějaký čas na snažení a když to nepůjde, tak bude následovat IVF. Bylo to u vás taky tak?

Sindus, zkus si s manželem ještě promluvit, třeba to tak nemyslel. Možná má jen trošku strach co ho čeká, ale miminko si určitě přeje a bude moc sťastný až ho budete mít. Nevzdávej to! 😉

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
15. máj 2007

sindi je to určite aj tlak na neho, možno sa citi tak trosku ako "robot" ked je ovulka, ide sa na to, ked treba na vysetrenie, do kelimku a tak podobne...
treba sa vsak nad to povzniest, aj ten môj mal take rozne stavy, ale skusame dalej, netreba si to tak pripustat
ale verim Ti a viem co prezivas

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
15. máj 2007

sindus, včera boli tomu 2týždne čo som bola na HSG, niekedy som špinila viac,niekedy menej(doktorka mi povedala, že špinenie je 2týždne po HSG úplne v norme). dnes sa to trochu zosilnilo preto si myslím, že už je to menzes..my sme po HSG dosť veľa snažilkovali, ale aj tak to nevyšlo, som z toho smutná ale ide sa ďalej!!
sinduš, neboj, isto to bude v poriadku, proste to teraz na Tvojho drahého asi doľahlo všetko..je toho veľa na každého z nás. isto nám to raz všetkým vyjde, tak hlavu hore, Ty a ja 🙂
papa a zajtra sa ozvem.

pupcok
15. máj 2007

oprava, nie Ty a ja, ale Ty aj ja 🙂

pupcok
16. máj 2007

ahoj, tak som doma. bola som u dr., brali mi krv, moč, bola som na rtg.pľúc, budúci štvrtok si idem pre výsledky a s nimi idem na predoperačné vyšetrenie,no a 4.6. mi budú robiť to vyšetrenie maternice, či sliznica dorastá do riadnej veľkosti, aby tam mohlo vajíčko prežiť..
som z toho riadne mimo, skoro som sa tam rozrevala ako malé decko. je toho na mňa dosť, ale zajtra ráno bude hádam lepšie a hurá ďalej ideme 🙂

sindus
16. máj 2007

ahojcek pupcok - to vysetrenie maternice ti budu robit v anesteze, kedze pises na predoperacne vysetrenie?
To s tym placom poznam ☹ , ale nic, sme silne a ideme za vytuzenim cielom! Neboj, bude dobre, urcite ta sliznica dorasta do spravnej velkos´ti ,len si to musia overit - ach ti doktori. Hlavu hore, aj ja ju uz mam hore!

pupcok
16. máj 2007

ďakujem sindus za podporu!! no asi v anestéze, keď idem na predoperačné vyšetrenie..ja som sa dr. skoro na nič nespýtla, bola som taká zarazená akási, nemohla som zo seba pomaly ani hláska vydať.. neboj, dám hlavu hore ako Ty! už čoskoro, musíme ísť ďalej 🙂
nevieš sindus, alebo niektorá iná babenka, ako prebieha predoperačné a koľko to trvá? čo sa tam všetko robí?

sindus
16. máj 2007

pupcok - ja som bola raz na operacii a to mi, ako pises ty, brali krv, moc, zmerali tlak a robili EKG, nerobili mi ziadne rtg pluc. A s tymi vysledkami som isla do nemocnice, kde mi este raz zmerali tlak a urobili UZV maternice a dr. sa pytal na choroby ake som prekonala a ci mame v rodine myslim cukrovku a... uz si nepamatam presne na ake choroby sa vypytoval. Nic viac. V ten den som nemohla nic jest a ani pit! Maximalne vyplachnut usta vodou.

pupcok
16. máj 2007

ďakujem za info sindus 😉

sindus
18. máj 2007

nemas zaco, ked viem poviem 😉

pupcok
18. máj 2007

ako sa máš sindus?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mesiacik
18. máj 2007

Ahojte kocky,
prosim Vas potrebujem poradit.
7.6.2007 som objednana na HSG vysetrenie, a dnes som bola u gynekologa a na 4.6.2007 som sa objednala na preventivnu prehliadku vratene cytologie.
Myslite, ze je to OK?

pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
francis
20. máj 2007

Ahoj mesiacik 😅 Neviem čo chceš na tom poradiť,ale keď to nie je v jeden deň oboje tak v pohode to zvládneš.Napíš mi do IP ak chceš ešte niečo vedieť 😅

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz