HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

pupcok
22. máj 2007

ahoj stascha, ja som tento mesiac tiež už rezignovala ☹ , už nejdem manžela do ničoho nútiť, lebo tiež mi bolo vykričané, že sex je len keď sú tie správne dni..! som z toho unavená už, z toho sledovania a tak podobne. tak to asi tiež tak urobím, že sa budeme milovať, keď budeme proste chcieť,neviem či je to správne riešenie ale momentálne si pomôcť inak neviem. ja som tiež podriadila všetko tomu, aby som bola tehu ale asi to nie je to najlepšie riešenie. tak veľa šťastia pri IVI!!!

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
23. máj 2007

ahoj stascha, sindus!
sindus, ja súhlasím so Staschou, možno treba čas a všetko bude o pár dní či týždňov zas v pohode medzi Vami 😉 .
držím palce Vám obom!!
no áno, sindus, tak madam predsa len dorazila, bola som z toho zas riadne nešťstná ale už je dobre, no a uvidím vlastne čo sa bude diať po tom ďalšom vyšetrení.
pekný slnečný deň Vám všetkým prajem 🙂

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mesiacik
23. máj 2007

kocky, ja som chcela poznat len Vas nazor, aby som neurobila nejaku hlupost.
Ale nakoniec to bude asi tak, ze tyzden predtym HSG a potom preventivka, ovsem ked nebudem krvacat ....

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
24. máj 2007

ahojte!!
no teda sindus, čo to tu nečítam? ja mám niečo podobné za sebou ako píše aj stascha, ale tiež sme spolu len chodil vtedy..no tiež keby som ho neľúbila a neverila mu, tak sa za neho nevydám. nie všetko čo zle vyzerá, tak aj musí byť. ťažko sa Ti niečo píše, aj tak si to prežívaš po svojom.. dúfam, že dovolenka Vám pomôže. my sme mali minulý rok dosť krízu vo vzťahu, a dovolenka moc pomohla, tak už sa aj tento rok teším na spoločne strávený čas.
sindus,drž sa, určite to bude dobré, možno treb trochu času 😉

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz