HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

l7067
27. feb 2007

Ahojte,6.3.idem na HSG vyštrenie a dosť sa toho bojím.Síce ma Dr.ukludńovala,že sa to dá vydržať,ale poznáte doktorov ako niekedy kecajú...Má to niektorá za sebou?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupcok
28. máj 2007

ahojky sinduš, no malá je strašne nervná ale hádam ráno bude lepšie..
stascha, samozrejme tiež aj ja budem na Teba myslieť v stredu ráno, nech je všetko o.k., nech je IUI úspešné!!

erikae
29. máj 2007

ahoj staschi, drzim Vam pasticky vo stvrtok.
napisem TI ako prebehlo IUI u nas. manzel tam siel na 7. hod, a ja som potom prisla na 10. hod na samotnu inseminaciu, zobrali ma vsak dovnutra tak 10.30 zhruba. takze je tam odstup, asi tak tri hodinky. pregnyl mi bol pichnuty v stredu o 22. hod a v piatok rano o 10. mala byt teda inseminacia.
mysli pekne pozitivne a skus sa spytat, ci si nemozes chvilku polezat ako Ti tam prepravia spermijky, lebo mne ked ich tam Dr. prepravil, hned som sa teda obliekla, zapriali mi vsetko dobre a sla som...
zaujima ma to, ci tam mozes chvilu pockat, mozno aby to malo lepsi ucinok 🙂

stascha
29. máj 2007

erikae 🙂 ahojcek, IUI ti robili tu v Ba v GF? No nam povedali ze mame prist na 7,30 v stredu. Vcera o 22 mi svokra pichla pregnyl, byvala zdravotna sestra aspon som nemusela letiet do BA. Tvoj manzel tam isiel sam a ty tiez sama?

erikae
29. máj 2007

staschi, chodim do gyn-fivu, k dr. Stenovej. boli sme tam obaja rano o 7.00 hod, a potom na inseminaciu som sla sama. manzel isiel do prace.to mas dobre vyriesene, ked je svokra byvala zdrav. sestra. to sa niekto ma 🙂

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stascha
29. máj 2007

erikae ako pise sindus chodime vsetky k Dr. Stenovej, ja s nou mam len dobre skusenosti. No mazel ma zajtra volno tak neviem ci bude cakat so mnou, alebo ako sa dohodneme, neviem este ci pojdem do prace, no uvidime ako mi bude. Tak aspon daku vyhodu tie nase svokresu maju, ale ona keby mala pichat injekcie svojim detom, alebo brat im krv tak to nezvlada a nevie preco. 🙂

erikae
29. máj 2007

no staschi, este, ze si svokrina nevesta a moze Ti pregnyl pichnut a nemusis zhanat niekoho ineho, ako ja...na pohotovost je to od nas daleko...
ja mam zatial tiez dobre skusenosti s Dr. mam uz preve IUI za sebou, bola som v aprili, teraz uz mam clostil. doma, ale asi pojdem na dalsie az v juli, uvidim este 🙂
a ovululaciu mam v poriadku, tak neviem preco mam vlastne stimulovanu inseminaciu, na to sa tiez musim popytat, mozno by som mohla ako Ty staschi vyskusat aj bez stimulacie

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
29. máj 2007

vy sa mate kocky, s tym pichanim pregnylu myslim
sindus kam to este chodis do Ciech?
takze clostilbegyt nebudes brat? dobre,...

staschi radsej chod po IUI domov oddychovat, nech sa dobre male uhniezdi.
ja som isla po IUI do prace, lebo som bola OK, ale mohla som ist asi radsej domkov, lezat..ved si mozes zobrat na ten den paragraf, na recepcii G-F Ti daju potvrdenie, ze si tam bola, ked si vypytas, ze Ti treba do prace.

stascha
29. máj 2007

erikae 🙂 asi to tak spravim, ja to v praci mam super, a sefa tiez, robim na personalnom takze si to viem poriesit 🙂
No bojim sa toho ze nebudelm oddychovat, ja som taky "hlupak" pokial ma teplota nepolozi do postela tak tam neviem vydrzat, len dufam ze ked sa to podari a ja by som musel lezat ak by bol problem no to by ma zabilo, ale ak by to malo byt a pomoct tak pre to mimco urobim cokolvek aj dolu hlavou budem visiet. 🙂

erikae
29. máj 2007

perfektny 🙂 pristup staschi, to sa mi paci

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
29. máj 2007

presne tak sindus, staschi chod radsej domkov, pusti si dobry filmik a oddychuj a ver ze to vyjde

no aj mne sa sindus nezda to, ze ak normalne ovulujem a foliky dobre rastu, co mi pri beznom vysetreni povedali, tak preco mam brat znovu clostil.
no ale oni su studovani v tomto, tak si necham poradit, snad to tak ma byt 🙂 Sindi, to ci v Brne hradis vsetko sama, alebo ako to tam fungule, pls.

stascha
29. máj 2007

dievcata, dakujem asi pojdem domenko ako mi radite, pretoze ako sa to nepodari tak by som si to vycitala ze som nespravila vsetko preto aby to vysle. Takze urcite Vam napisem co a ako.
Sindus a nasi znami chodili do Brna, ale to je uz dost davno mozo aj 10 rokov, neviem presne co mali za problem teda kto, ale viem ze ich adoptovana dcekra mala teraz v marci 1 rok, a oni su ty najstastnejsi par, a viem ze uz si dali ziadost na druhe babo. 🙂 No priznam sa na adopciu sme nemysleli, a neviem ci som vobec schopna a zrela na takyto krok, no to este radsej neriesim.

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
29. máj 2007

staschi, oddychuj pekne zajtra po IUI domka a daj nam vediet ked sa dostanes k PC ako sa citis, dobre sa vyspi
no stimulovat do zblaznenia, uz teraz som pribrala asi dve kila, i ked mne to neuskodilo, teraz sa citim ok a akurat
pa by, idem pomaly domov

sindus
30. máj 2007

staschi - dnes silno, silno drzim palce!!! Ozvi sa potom.

pupcok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leto79
30. máj 2007

baby, aky je rozdiel medzi laparoskopiou a HSG?

erikae
30. máj 2007

leto, HSG robia na objednanie v nemocnici na roentgene a ides odtial hned domov. zatial co laparoskopia je normalna operacia a v nemocnici si ta nechaju zo 2,3 dni. ja mam za sebou HSG, ked ale ides na laparoskopiu a uz ti prezru vajickovody a nieco by nasli, mozu to hned aj odstranit, zatial co pri HSG TI len zistia stav

leto79
30. máj 2007

aha, erikae, diky za vysvetlenie...

takze co je lepsie - nie je lepsia potom uz rovno laparoskopia ?

mesiacik
30. máj 2007

Caute kocky,
tak mna zajtra caka HSG vysetrenie, dufam, ze to zvladnem.
Urcite sa ozvem a natukam svoje zazitky a pocity ☹

erikae
30. máj 2007

drz sa mesiacik, 🙂

leto, laparka ja asi lepsia, mna rovno poslali na HSG, nedali mi vybrat..
a zistili mi, ze mam jeden nepriechodny vajickovod, mozno keby to zistili pri laparke, tak by s tym nieco aj urobili, ale takto nie

francis
30. máj 2007

ahoj erikae 😅 najskôr sa skúša táto ľahšia metóda.Ty píšeš,že ti zistili jeden nepriechodný,ale aj keby si bola na laparke tak sa to opraviť nedá a pokiaľ tam nie je zápal tak von nemusí,veď druhý je funkčný čo je v pohode.Tak sa drž,ja mám tiež tento problém.Želám všetkým len to o čo sa tak možno aj dlho snažíme,aby sme boli tehulky 😅 😅 😅

stascha
31. máj 2007

Ahojte dievcat 🙂 sindus, erika pupcko, dakuje za palceky, mam po IUI, islo to velmi rychlo sup sup a bolo potom, manzel mal ukazkovy spermiogram, takze dufam ze spermijky sa daostali tam kam mali, man len torsku boli brusko ako pri mrske, no ale prezijem to. Teraz lem cakat a cakat co pride ze 14 dni. 🙂

pupcok
31. máj 2007

ahoj stascha!! tak super, máš po IUI, teraz budem myslieť na Teba, teda Vás, nech všetko tak ako má byť 😉 , veľa šťastia!

erikae
31. máj 2007

francis, tak sme na tom rovnako. kolko sa snazite? my uz cez dva roky. mam za sebou prve IUI a Ty?

sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz