Intímne problémy

lucia851
15. sep 2021

Minuli mesiac ma to tam dole furt stipalo a svrbelo, už som bola zúfalá, gynekológ mi tvrdil ze nič nemám. Keď som dostala menzes tak mi to prešlo, ale zas sa mi to vrátilo. Ja neviem ci to mam mykozu alebo co. Začala som si dávať dovnútra také kapsule a natieram fungicidinom ale nič nepomáha. Co by ste mi radili?

leuska15leuska15
15. sep 2021

@lucia851 aké kapsule?

hipuska
15. sep 2021

@lucia851 ja mávam svrbenie, do zblbnutia a všetko negatívne. Ja vtedy chodím naostro a nechám ju dýchať. To mi najviac zaberá. Môže byť alergia na prášok, spodné prádlo...ak sú stery negatívne

1katus1
15. sep 2021

@lucia851 neverila.si náhodou práci prostriedok ? Možno aj aviváž môže robiť problémy. Ja som si kôli takýmto problémom kúpila sanytol do prania na dezinfekciu. Od vtedy mám pokoj. Používam hlavne v lete to som mala stále problémy.

katulienkax
15. sep 2021

@lucia851 ster ti vzal? Trvaj na stere

lucia851
autor
15. sep 2021

@katulienkax nie nevzal

vanda323
15. sep 2021

@lucia851 Mne poradila doktorka neumyvat sprchacom ..umývam Lactacydom

nikpa
15. sep 2021

@lucia851 akože ti neurobil ster? On vie spraviť rozbor voľným okom či čo? Ja keď som mala podobný problém tak mi robil výter z pošvy.

simsalabim
15. sep 2021

@lucia851 Urcite trvaj na vytere z posvy.

lucia851
autor
15. sep 2021

@vanda323 aj ja umývam laktacydom

lucia851
autor
15. sep 2021

@nikpa on je starý kokot už

janulik270
15. sep 2021

@lucia851 to iste si prechadzam nekonecny pribeh
Trvaj na steroch.Mne brala nasadila 2 tablety zo spodu kazdy druh iny po mesiaci opat sa vratilo tak mi nasadila jednu tabletu zo spodu a antibiotikum zjest preslo 2mes a opat 🙈

ivaa_
15. sep 2021

Aj ja ,začarovaný kruh. Stery negat. Stále svrbenie, výtok všetko možné ach . Nič mi nepomáha

ki_ki2
15. sep 2021

Môže to byť z prášku , aviváže , môže to byť cukrovka , môžeš to mať zo sladkého môže to byť hocičo 😔

evuska135
15. sep 2021

@lucia851 odporucam kupit lactacyd v lekarni. Ja som mala vecne problemy so svrbenim, odkedy som si ho kupila tak ziadny problem.

nikpa
15. sep 2021

@lucia851 😅😄 no tak najvyšší čas si nájsť nového a nie starého ktorému sa už ani výter nechce robiť

marci987
15. sep 2021

Ja som mala tiez svrbenie,prestala som pouzivat tampony a vlozky z drogerie.Presla som na bylinne vlozky a svrbenie preslo.

lilitela
16. sep 2021

@lucia851 reakcia na ejakulat?

ajka0207
16. sep 2021

@lucia851 bez výsledkov zo steru sa ani neliec kremami a tabletami, nemá to zmysel, keď nevies čo liečis. Trvaj na vyšetrení. Inak také rady čo pomáhajú na mykozy: vysadiť sladké, zrušiť aviváž, žehliť prádlo, veľa chodiť naostro.

1mata
16. sep 2021

@lucia851 🤭

1mata
16. sep 2021

@lucia851 umyvaj sa len mydlom urcenym na intimnu hygienu, nepouzivaj parfumovane vlozky ani toaletny papier vonavy 👍

lucia851
autor
16. sep 2021

@lilitela asi ťažko keď manžel nedáva ejakulat do mňa

lucia851
autor
16. sep 2021

@ajka0207 výter mi zobral ale to ešte nie sú výsledky hneď, ale dal mi masť a čipky

lilitela
16. sep 2021

@lucia851 No ale ak nepouzivate kondom, tak predsa len ho ma v tebe, a uz tam moze byt nejaka reakcia. Alebo mozes mat aj na ten kondom - dedukujem to z toho, ze pises ze pocas menzesu si ok, ale to som si len ja domyslela, ze vtedy nesexujete, preto lepsie.

lucia851
autor
16. sep 2021

@lilitela mne vždy to svrbenie prejde keď mám menzes, mam sa pre liečiť ja a aj manžel mi povedal. Tak sa budeme natierať obaja😀😀

lilitela
17. sep 2021

@lucia851 My sme sa mazali obaja, a nepomohlo. Existuje aj akysi syndrom, ked ma zena prilis vela laktobacilov a ma potom podobne symptomy ako keby mala kvasinky. Ale je to vzacne.
Skus este dve veci. Ja si nekupujem capiky do posvy, lebo 10 tabl, stoji 10 eur. Tak som kupila klasicke peroralne lactobacily, zvycajne sa predavaju v kapsuliach, tu otvorim, nasypem na cisty prst a vecer pred spanim votriem. Dalsia rada je Lactofeel, tiez nehorazna cena, aby som rychlo neminula, otvorim jednu napln a vytlacim si hrasok na prst a to natriem zasa rano. Jedna ta tubicka tak vystaci na niekolko dni. A zistila som ze mi robi zle nasledovne: vyrobky z kysnuteho cesta (kde su kvasnice) a med. Inak sladke mozem. Ale naozaj ze sa to zhorsovalo po sexe a gynda mi potvrdila ze to moze byt reakcia na partnera.
Skuste si eliminacnu techniku, proste mesiac to robte iba s kondomom a ked nebudes mat problem bez akychkolvek inych obmedzeni, tak je to v nom.