Je normálne, že ma od ovulácie stále bolí podbruško?

4. apr 2021

Baby ☹️ je normálne, že ma od ovulácie (28.3) stále vkuse bolí podbruško?
Nikdy ma takto nebolelo... MS má prísť až 15tého...
Stále taká bolesť akoby deň pred MS... Aspoň ja to takto mam, že ma nebolí pred MS, len deň predtým akurát...
Je to normálne také bolesti stále?
Máte to takto nejaká aj vy?

vejapa76
4. apr 2021

Keď už som dva týždne každý deň myslela že zajtra isto dostanem ms tak som si spravila test a pozitívny.

autor
4. apr 2021

@vejapa76 mám appku stiahnutú tak približne tak cca viem kedy mám MS, občas mi mešká deň alebo dva, ale ešte ma nikdy takto nebolelo... ☹️
Aký iný logicky dôvod môže byť tá bolesť?...
Cysta, MS, ktorá má prísť až o niekoľko dní, tehotenstvo? Nejaké iné logické dôvody ešte?? 😏

vejapa76
4. apr 2021

Toto ti zodpovie len lekár. Ako som písala u mňa to bol 2x prvý príznak tehotenstva. Cyklus som si nesledovala, pozor sme nedávali, nechali sme to na náhodu. No a keď som už skoro dva týždne pociťovala bolesti ako tesne pred tak som pátrala v pamäti kedy som mala poslednú ms. Vychádzalo mi to že mám dostať cca o 3 dni. Spravila som test a už bol pozitívny. Netvrdím ale že je to na 100% tvoj prípad. Môže to byť cysta napr., alebo endometrióza ale pokiaľ to takto pociťuješ prvý krát... Každopádne na test je u teba ešte priskoro. Neviem či sa snažíte o bábo, ak áno tak snáď budem o pár dní gratulovať 😉

clori
4. apr 2021

po ovu prichadza bolest casto z toho, ako sa uvolni folikularna tekutina do oblasti vajecnikov a maternice. kym sa vstrebe, par dni to trva. a pocas toho mozu byt bolesti. potom uz mozu byt bolesti v ramci PMS. ja mam napriklad bolesti roznej intenzity pocas celeho cyklu. len podla fazy, v ktorej som, to vzdy trosku inak boli. zacalo to v 20tke, trva to doteraz. skor spozorniem vtedy, ked ma nic neboli 😀

autor
4. apr 2021

@vejapa76 áno snažíme, sex sme mali pred ovulaciou aj po tak možno sa zadarilo aj keď... žiadne príznaky ani nič podobné nemám, len akurát to podbruško no... A vaječníky ma niekedy tak pichnú hrozne... 😩
Uvidíme... Každopádne ďakujem za odpoveď ❤️

vejapa76
4. apr 2021

Na iné príznaky je ešte zavčasu. Tie prichádzajú až okolo 6.týždňa. Držím palce 😉

nevenka
4. apr 2021

To je velmi skoro na nejake priznaky tehotenske. My sme mali sex len 2 dni pred ovulaciou, nevedela som, ze pide ovu tak skoro, u mna chodila o dost neskor asi 2 roky a stala sa vynimka 🙂, potom asi 5 dni po ovu, otehotnela som a priznak bol pobolievanie podbruska a take akoby som ho mala "pripuchnute" a pocit, ze kazdu chvilu dostanem menzes a zaroven, ze mam asi zapal mocaku, take tlaky. Ja som ale ani pri jednom z 3 deti nezvracala, ani nemala nejake typicke priznaky tehotenstva. Cystu mi nasli asi 7 cm velku 2 tyzdne pred porodom, nesposobovala mi ziadne bolesti, prezila aj porod, az teraz, po cca 4 mesiacoch mi praskla a to bola bolest a take tlaky v podbrusku, asi 3-4 dni, potom to povolovalo.
A test po tej ovulacii som mala pozitivny so slabou ciarkou 13 dni po ovulacii. Moze to kludne byt, ze sa tam daco deje, len na test je este skoro.

autor
4. apr 2021

@nevenka áno viem, že skoro je úplne takže tak, jedine len ta bolesť... Áno úplne tlaky aj ja cítim a či nie som prechladnuta alebo niečo, ale to by som na sebe spoznala... neviem no😏 uvidíme, že čo to bude lebo... Nijak inak si to neviem vysvetliť čo by to ešte mohlo byť...

autor
4. apr 2021

No... mám aj brucho také nafúknuté... taktiež neviem prečo, veľa nejem 😅 a MS ako píšem až 15tého má prísť tak nafúknuté ho mám len počas... Neviem už vážne 😏

zaza_123
4. apr 2021

Mna tiež pobolieva podbrusko od ovulácie, ale my sme sa s partnerom nesnažili, jedine žeby mu “ušlo”, tak som zvedavá, inak má nikdy takto týždeň pred ms brucho neboli, len deň predtým maximálne, tak uvidíme som zvedavá ale potešila by som sa 🙂

luccija
4. apr 2021

Ja mám kazdy mesiac toto isté.Od ovu nafúknuté brucho, naliate nohy ,ovu cítim ako kŕče v bruchu a pobolieva má vlastné ja sa cítim dobre týždeň z mesiaca😜

autor
4. apr 2021

@zaza_123 ahooj, a boli ta tiež takto?? Že od ovulácie každý deň?? 😩

autor
4. apr 2021

@luccija 😅😅😅 achjaaaj.... To ma mrzí, že takto každý mesiac... ☹️ Nooo ty to máš každý mesiac tak vieš, že to je toto😁 len to, že ja som také bolesti nemala ešte nikdy tak neviem ☹️

zaza_123
4. apr 2021

Ovulaciu som mala v sobotu, mna boli tak od stredy asi cca ... ale nikdy som to nejak necítila len deň pred menštruáciou ako varovanie 😁 a teraz bolesti asi 5 dni tak neviem, vychádza mi buď cysta alebo tehotenstvo 🙂

kajkag
4. apr 2021

Mňa takto minulý cyklus bolelo stále podbruško od ovulacie, ako keby pred menštruaciou, už som si myslela, že sa nám zadarilo, ale nakoniec mrcha došla...

luci_ba
4. apr 2021

@luccija som rada, že nie som sama 🙏😅😅 ja v podstate 5 dni menzes, potom tyzden dva ok, potom ovu a od ovu až po menzes bolesti...

abcmajacba
4. apr 2021

@vejapa76 prosím ťa a všetko bolo ok? 🥺 Pri prvom tehu som to nemala alebo si nepamätám... 🤔 Mňa tiež boli podbruško, stále ale bolesť je úplne slabá, som asi v 5tt.

vejapa76
4. apr 2021

@abcmajacba áno. Všetko o.k. obidva razy. Maternica sa rozťahuje, to spôsobuje bolesti. Zle je keď sú kŕče.

abcmajacba
5. apr 2021

@vejapa76 ďakujem pekne 😍👍