Je potrebná kontrola u gynekológa po preliečení mykózy?

aalzbetkaa
13. dec 2019

Ahojte baby.. Prosim vás ktoré ste to mali.. V stredu som bola u Dr gynek. a povedala ze mam mykozu.. Dala mi čipky na 7 dní a ešte nejakú masticku. Na kontrolu mi nekázala prísť, keď som sa jej ohľadom kontroly pýtala. Chcem sa spýtať, ze ktoré ste to mali ako dlho ste sa liečili a ci ste boli na kontrole? Veľmi ďakujem (mam to 1x tak neviem)

zooeynka
13. dec 2019

Ak ti cipky a mast zaberu tak ti mykoza zmizne a nemas preco ist na kontrolu. Ak ti nezaberu a mykoza ostane, tak chod k dr. a predpise ti inu znacku.

eliska13
13. dec 2019

@aalzbetkaa netreba kontrolu objedz sladké to živí mykozu, dávaj si probiotiká dlhodobo,.nie sex

siska53
13. dec 2019

@aalzbetkaa pozri, ja som.sice nepocitovala, ze mam mykozu, ale kvôli partnerovi som si musela dat spravit ster.. tiez mi nekazal prist po dobrati liekov na nu..ale muzov urolog mi kazal, aby som.si pre istotu dala.spravit, ze nemusis mat rovno prejavy, aj tak tam.este nieco moze byt.

Ale urcite ber probiotika a to dlhodobo.

salien31
13. dec 2019

Ja som bola v podobnej situacii, vybrala som 3 atb nezabrali stale sa mi to vracalo spat. nakoniec som pila oreganovy olej rano na lacno zapila vodou a vecer(cajova lyzicka) takto som to brala 3 mesiace 3 mesiace pauza - cely rok som to takto brala a odvtedy nemam problem a to už preslo 3 r. a teraz si davam preventivne. Nici to vsetky infekcie , plesne v tele a je dobrý na imunitu. Za pokus to stoji a dodrziavala som to aj ked som sla niekde mimo domu vzala som si flasticku. ( mam si to vyskusala ale ona mala na nohe na palci plesen a vyliecene).Dzim palce

aalzbetkaa
autor
13. dec 2019

@eliska13 a aké probiotika by som mala jest? To každý deň či ako

eliska13
13. dec 2019

@aalzbetkaa to jedno v lekárni Ti nejaké poradia.Ak máš partnera aj on by sa mal preliečiť možno.Mas narušenú mikrofloru

veto2
13. dec 2019

Nekazali ani mne prijst na kontroku ak som sa citila dobre

akinom0077
14. dec 2019

@aalzbetkaa / moja gynekollgicka vyzaduje kontrolny ster VZDY pp liecbe ...ale viem ze to vacsina gyn nerobi... nakolko nechodim prvemu gynekologovi... viez ze mnohy to flakaju

akinom0077
14. dec 2019

@salien31 / brala si 3-je antibiotika? ved antibiotika mozu mykozu sposobit... bezny neziaduci ucinok antibiotik... na mykozu sa beru Antimykotika..