Je to potrat?

seemani
30. júl 2015

Ahhojte. Voprrd sa ospravedlnujem. Pisem z mobilu tak asi budu aj chyby. Baby potrebujem poradit. Pred tyzdnom mi skoncila menstruacia ..mam ju pravidelnh uz niekolko rokov. Beriem pravidelne tabletky ale prerbaame barak tak som ich niekde zapatrosila a posledne dva dni som vynechala. Dala som si vcera a dnes. Predtym dva dni nie.. dnes poobede mi zacalo spinenie myslela som si ze kramy kvoli tomu ze som vynechala dve tabletky i ked to sa mi este nikdy nestalo.. bolo to az do vecera take spinenie ale teraz okolo 10 som zacala ovela viac krvacat, pravdupovediac tak silno nekrvacam ani cez krami. Je to cervena krv nie bordova a aj take kusky zo mna vychazdaju. Ako zrazeniny. Ospravedlnujem sa ze to takto popisujem ale som po celom dni strasne vycerpana a neviem uz poriadne rozmyslat.len som chcela vediet ci to moze byt potrat a co ma do rana este caka. Kamaratka vravela ze z nej sa liali litre krvi ze celu noc sedela na zachode a strasne to bolelo. Ja mam len mesntruacne krce.. mala by som ist aj k lekarovi? .. fakt sa asi hlupo pytam ale nikdy sa mi to enstalo a neviem ani ci je to potrat.

bonaqa2013
30. júl 2015

@seemani ak berieš antik. tak to potrat asi nebude....

sibalka21
30. júl 2015

@seemani to neni potrat, len si si to asi trosku pokazila tym ze si vynechala

ukulela
30. júl 2015

@seemani nie, nie ej to potrat,len rozhadzany cyklus z vynechania tbl.

seemani
autor
30. júl 2015

Aha tak dakujem baby to je dobra sprava. .. tabletky beriem al sem tam s ami stane ze jednu vynecham.tak somsa zlakla ze mozno vtedy sa nieco udialo..