Kam na imunológiu a genetiku v Košiciach?

leria
14. máj 2013

Baby, potrebujem poradiť...kde presne ste boli na imunologickom a genetickom vyšetrení v Košiciach?skúsenosti,adresu a tel.kontakt 🙂 ja som po treťom potrate a vyžiadala som si od hematologičky odporúčania na tieto vyšetrenia, nevedela mi však poradiť kam presne mám ísť...no tak som sa cestou hned bola objednať v novej nemocnici na imunologii u doktora Raffáča, lenže našla som tu na neho nie velmi lichotivé recenzie, tak ma prešla chuť. Navyše tú imunologiu by nemal absolvovať aj partner?doktorka mi v správe napísala vyšetrenie s partnerom len na genetiku. Viem, že mnohé z vás chodia kvôli tým trofoblastom do Prahy alebo do Brna. Je možné aby mi všetky vyšetrenia urobili tu a tie na trofoblasty v Brne?viem, že tu to je x-krát premielaná téma, no budem Vám vdačná ked mi odpoviete, už som unavená z tolkých info, tak mi snád ušijete odpoved na moju mieru 😀 viem, že ste tu zlaté babuľky a už teraz vám dakujem 🙂

kiwi82
15. máj 2013

@leria ahoj, skode, že si nebola už po druhom potrate na tých vyšetreiach. ja som bola po druhom, máš na to nárok bezplatne na genetiku. Na imuno som bola IMUNO - MUDr. Kráľová Tatiana
Tomášikova 140/22, 04001 Košice - Sever
+421 556 337 938
Tam stačí, keď pôjdeš len ty. je to imunologia a alergologia. A na genetiku tam ide aj partner. To je v novej nemocninci niekde v suteréne. neviam ako sa volá dr. ale to je asi len jedno oddelenie v novej nemocke. Ešte by som ti odporučila ísť na hematologiu - odporúčam dr. Hulíkovú v novej nemocnici a endorkinologiu. ja chodim k dr. semanovej tam ako je geriatria. Veľmi ti držím palce, viem, čo prežívaš.

leria
autor
15. máj 2013

@kiwi82 ahoj 🙂 vieš ,ja som mala v pláne ísť na tie vyšetrenia...len to tretie tehotenstvo prišlo rýchlo a nečakane...takže teraz to už musím fakt dotiahnúť dokonca....aj ked som už z tých chodení po lekároch unavená....mám pocit, že každý na mňa kašle alebo hned odpíše kvôli veku...gynekologičku mám milú,zlatú...ale ked sa opýtam čo dalej ako postupovať, tak len kýve plecami....asi fakt pre niektorých lekárov končí hranica profesionality pri bezproblémových prípadoch.... nebyť koníka, tak ani neviem, že by som mala ísť na to imuno, alebo genetiku...Ku Hulíkovej chodím aj ja od prvého potratu, len viac sa mi pozdáva tá staršia...u tej som bola po druhom potrate a bola hned veľmi taká rázna a dala mi velkú nádej, že bábo budem mať a hned začala sypať, aké vyšetrenia treba urobiť a nasadila mi aj injekcie na riedenie ešte pred tehotenstvom...no a zadarilo sa, no na ňu už šťastie som nemala...neviem, síce či by zabránila potratu, no mala som pri nej taký väčší pocit istoty, že po tej hemato stránke som v lepších rukách....no ktovie, všetko je tak ako má byť a asi ma čaká ešte trnistá cesta a urobím aspoň to čo je v mojich silách...na genetiku som už objednaná aj s partnerom do novej nemocnice, na endo som bola niekedy v januári, všetko o.k. akurát kolísavý prolaktín, no nie taký problémový, ináč by som asi neotehotnela...no a tá imuno ja som skôr chcela ísť do tej tkanivovej banky...či už tam robia tie vyšetrenia na spermie a trofoblasty....aby som ich mala čo najviac no a ten zbytok by som šla do toho Brna...aj tak Ti dakujem pekne, zajtra mám cestu okolo novej nemocnice, tak si to už zistím 🙂 Pekný večer 🙂

lavender273
22. máj 2018

@leria

Uz je to stara tema takze nedufam v odpoved, ale rada by som vedela ci MUDr Kralova pomohla? Pocula som na nu rozne recenzie. Dobre aj zle. Dakujem