Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kam s manželom na spermiogram v rámci stredného Slovenska?

monika_tomi
15. jún 2015

Ahojte snažilky. Chcem sa s vami poradiť - máme problém s prijatím objednávky u bociana 😒 , tak sme sa rozhodli to riešiť po lekárskej dráhe... Ja som už absolvovala niekoľko vyšetrení, ale už som sa zasekla, keďže všade je všetko v norme a teraz prišiel rad na moju polovičku... ale nakoľko to pre chlapov nie je veľmi príjemné vyšetrenie (a môj v tomto smere netvorí žiadnu svetlú výnimku), chcem sa s vami poradiť o tom, kam s ním ísť na spermiogram - čo by ste nám teda odporučili? Kde ste mali dobré skúsenosti s prístupom personálu, atď. Nakoľko mojej polovičke robí problém aj cestovanie - uprednostnila by som odporúčania v rámci stredného Slovenska... ďakujem vám vopred veľmi pekne... 🙂

dm2
16. jún 2015

Ahoj, ja mam take skusenosti, že doktori urologovia toto moc neriešia, obvolala som niekolko ambulancii v najbližšom meste a vsade mi povedali že toto oni nerobia, aby sme sa obratili na centra asistovanej reprodukcie, tak sme aj šli - vybrali sme si iscare martin, priatel platil 18 €, potom na kontrolnom spg platit 10 €, výsledky mas za cca hodinku, teraz by som chcela aby siel do heliosu, tam robia nejaky podrobnejši vraj, ale neviem či je to tiež pravda, a plati sa tam 17 €.....tak ti držim palce aby ste sa dobre rozhodli a hlavne aby vysledky boli dobre 🙂

@monika_tomi

monika_tomi
autor
17. jún 2015

@dm2 ďakujem veľmi pekne za odpoveď a odporúčanie.... 🙂 tiež som uvažovala nad tým heliosom a chcela som vedieť aj od ostatných, aké tam majú skúsenosti...

simik22
17. jún 2015

Iscare alebo Helios MT 😊

dm2
17. jún 2015

@monika_tomi Za málo 🙂 a odkial ste?mate to do martina daleko?
my sme tu z okresu mt, tak sme mali vyhodu že je to kusok, iscare je priamo v nemocnici a su tam velmi mily, helios je na sidlisku ladoven, tam sme zatial neboli, ale rada by som sla...
ešte ak by si chcela, je v martine jeden urolog, ktory sa zaobera okrem ineho aj neplodnostou, ale ked sme chceli k nemu na spg, tak nas odporučil tiež do CAR...

monika_tomi
autor
17. jún 2015

@simik22 ďakujem veľmi pekne - máš skúsenosť s tým Heliosom - aký je tam prístup personálu k pacientovi?
@dm2 no my sme od Lučenca... tak ďakujem za rady - asi aj my skúsime ten Helios...

simik22
17. jún 2015

@monika_tomi v oboch centrach je pristup skvely 🙂

monika_tomi
autor
17. jún 2015

@simik22 ďakujem za odpoveď 🙂

dm2
18. jún 2015

@simik22 prosim ťa kolko sa tam cca čaka na tie vysledky zo spg? myslim v heliose?
a kolko trva objednanie?
dakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli