Kde kúpim pre-seed gel?

anksunamonka
25. júl 2012

ahojte, chcem sa spýtať, kde teraz kupujete preseed gel. Kedysi sa objednávalo cez www.preseed.szm.com ale tato stranka už nefunguje. Nikto mi nereaguje na moju objednávku už 3 týždne a telefónne číslo majú vypnuté.

Pomôžte prosím 🙂 neviem, kde si ho mám objednať na SR.

Ďakujem.

galaxy
25. júl 2012
anksunamonka
autor
25. júl 2012

@galaxy dakujem, pozriem sa tam 🙂 uz si odtial objednavala a bolo vsetko v poriadku?

galaxy
25. júl 2012

@anksunamonka áno,všetko ok bolo 🙂

anksunamonka
autor
25. júl 2012

@galaxy ńo uz som si objednala,ale to musim zaplatit najprv na ich ucet sumu z objednavky?
nepride mi to na dobierku?

galaxy
25. júl 2012

@anksunamonka už si nepamätám ako sa to objednávalo. Nebola tam taká možnosť výberu?

anksunamonka
autor
25. júl 2012

@galaxy nenasla som to pocas objednavky. a na mail mi prislo, ze hned po pripisani penazi na ich ucet mi poslu tovar...... nemam rada take sposoby objednavok, lebo sa vzdy bojim.... a objednala som si za 33 eur, co je dost....

galaxy
25. júl 2012

@anksunamonka a tak ja som problém nemala,tak skúús. Prípadne pozri na inej stránke..

cristi
25. júl 2012

@anksunamonka ahoj,ak mozem poradit ohladne gelu na zvysenie plodnosti,objednaj si na tejto stranke http://www.otehotnenie.sk/eshop/gel-na-podporu-... da sa aj na dobierku.Ja som s gelom bola spokojna,hned prvy mesiac aplikacie gelu sa mi podarilo otehotneniet...inak zostalo mi z 1balenia 3ks ,tak ak by si mala zaujem napis IP 😉

kvietok228
28. júl 2012

@cristi ahoj a ktori den cyklu si ho zacala pouzivat?

cristi
28. júl 2012

@kvietok228 ahoj,aplikovala som si ho v obdobi mojich plodnych dni ,ktore som si sledovala meranim bazalnej teploty

kvietok228
29. júl 2012

@cristi a zabralo hned na 1x?lebo rozmyslam nad tym ze si ho kupim a mala si ten s aplikatorom ci bez?

cristi
29. júl 2012

@kvietok228 ja som ho pouzivala,kvoli mm znizenej pohblivosti spermii...ano ,pouzivala som ho len ten mesiac ,v ktory som aj otehotnela..ja som si objednala ten Conceive plus s 8 ks tub aj s aplikatorom..

katkarv
16. aug 2013

Ahpjte,nemate niekto na predaj zvysny Pre seed gel?Kupim 🙂

nikolinocka
16. júl 2015

Ahojte, mám doma neotvorené balenie Pre-seedu, objednaný z netu, zo stránky otehotnenie, ak by mal niekto záujem, mám ho aj v bazáriku 🙂

mima207
18. aug 2015

Baby nemate niektora na predaj bud pro seed alebo conseive plus??dakujem

nikolinocka
19. aug 2015

@mima207 Ja mám, napísala som IP 😉

edita0527
18. feb 2016

Ahojte, nemát niektora na predaj pre seed ? Ďakujem

sm001
22. aug 2017

@nikolinocka dobrý deň prosím vás máte ešte to balenie gelu pre seedu ? Ďakujem

sm001
22. aug 2017

Prosím ak by sa našla dobrá duša a mala by ešte na predaj gél pre seed odkúpim, je to jediný gél ktorý mne pomáha otehotnieť ten druhý ružový zo stránky otehotnenie.sk mi vôbec nepomáha 😕

nikolinocka
22. aug 2017

@sm001 dobrý deň, juj, bohužiaľ už som ho dávno predala.

adika3108
17. apr 2020

ja mam jedno neotvorene balenie 🙂