Kde robia spermiogram v Nitre?

velkakrakenka
18. jún 2012

Ahojte,neviete niekto kde v NR robia spermiogram?Hladám niečo na normalnejšej úrovni nakoľko s ambulanciou "Uroved" na Klokočine nemáme dobré skúsenosti... Ďakujem

nitrankanr
20. jún 2012

@velkakrakenka Ten, kto odporucil spermiogram, nepovedal, akeho lekara odporuca? V nemocnici je MUDr.Bielich Marian. Robia to aj niektorí gynekologovia aj v car

velkakrakenka
autor
21. jún 2012

@nitrankanr ďakujem za info, skúsim to riešiť cez toho MUDr.Bielicha...
..moj lekár mi neodporučil nikoho konkrétneho,len povedalaby som poslala partnera na toto vyšetrenie a v mylnej predstave že to bude na úrovni som objednala partnera na vyšetrenie do horeuvedenej ambulancie na spermiogram a sestrička mi na mieste, 10 minút pred vyšetrením povedala, že veď vzorku sme mali priniesť z domu(čo mi samozrejme pri telefonáte keď som partnera objednávala na vyšetrenie nepovedala).......ale aj tak bývame asi 30km od NR,chvílu by to trvalo a kym by sme vzorku priniesli k lekarovi a spermie by boli už nanič kedže vyšetrenie zo vzorky sa má spraviť do 20 najneskôr 30 minút......v mieste nášho bydliska nie je nič také takže sme riešili Nitru...čakala som že tam bude nejaka miestnosť alebo čo a ona poslala partnera "na wc alebo niekde"....akože no coment...neviem či som nejaká moc náročná ale toto sa mi zdá divné..... 😒

nitrankanr
21. jún 2012

@velkakrakenka pocula som, ze v nemocnici tiez posielaju na WC. Vies v poliklinikach a nemocniciach nemaju na to vyclenene priestory, ako v specializovanych pracoviskach. Nenapisala si, ci vlastne bol na tom vysetreni, alebo nebol.

velkakrakenka
autor
21. jún 2012

Nebol,odišli sme(ja so slzami na krajíčku samozrejme) lebo povedal že teda on na to potrebuje viac času a že nemieni to robiť na wc.. pre neho je dosť komplikovane si to s casom zariadit a keď mal konečne volno a dostali sme sa tam tak to takto dopadlo... mne sa to zdá také zvláštne že sa to takto rieši,ale keď hovoríš že je to bežné v nemocniciach...(inak ked som to spominala mojmu lekarovi tak bol tiez prekvapeny..) keď som čítala o vyšetreniach ako to opisovali tu v diskusiach a potom som sa stretla s holou pravdou tak som bola rozcarovana.....no čo už... my sa snažíme asi ešte krátko na to aby sme to riešili cez nejaké to špecializované precovisko(asi 7 mesiacov) tak neviem čo nakoniec spravíme...

danuska111
22. jún 2012

aj na klokočine v poliklinike je jeden, neviem ako sa volá, mladý a vraj príjemný, partner bol 2x a "vzorku" si prineisol z domu, bol si predtým zobrať od sestričky ampulku a išiel už so vzorkou tam

hrustik1
23. jún 2012

my sme boli u Dr. Brezovskeho - urolog, ambulanciu ma v tom dennom stacionari oproti nemocnici na Spitalskej ulici. Sestricka nam dala ampulku a objednala nas na presny termin a my sme potom prisli len so vzorkou na test. Na vysledky sme cakali asi 15min a platili sme 10€. Velmi mily, mlady lekar 🙂