Konizácia v Trnave

silvia92
9. nov 2018

Ahojte
Čaká ma konizacia krčka maternice v trnavskej nemocnice u Dr.Deckova. Tie ktoré ju mate za sebou ako dlho ste boli hospitalizované a ako to prebiehalo. Boli ste spokojne s pánom doktorom? A ako je to s tehotenstvom po zákroku? Mam jedno dieta alebo chceli by sme este jedno. Ďakujem

3009
9. nov 2018

@sillvia92 moja dcéra bola na konizácii krčka maternice a po 1,5 roku normálne otehotnela a má zdravé dieťa.

silvia92
autor
9. nov 2018

@3009 ďakujem za odpoved

barbara89
10. nov 2018

Zalezi ako velmi mas napadnuty krcok a kolko bude potrebne odstranit. Mne robili zakrok v 11/2016. Tym, ze som este nerodila a chcela som deti, tak boli setrni. Na druhej strane mi to doktorka velmi skoro zistila, takze este nebolo napadnute velke mnozstvo tkaniva.

Dnes som v siedmom mesiaci, krcok mi krasne drzi a nemam ho ani neskrateny, resp.neskracuje sa mi kvoli absolvovaneh konizacii.

silvia92
autor
10. nov 2018

@barbara89 ja chodím pravidelne na prehliadky a teda tiež si myslím ze mi to našli včas. Dlho som mala výsledky rovnaké ale po pôrode sa mi to zhoršilo na 3 a Dr povedal ze by bola najlepšia konizacia. Mam z toho obrovský strach ale ak mi to ma pomôct tak ani nad tym nerozmyslam .

barbara89
10. nov 2018

@silvia92 netreba cakat, najma ak chces este dieta. Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 👍🏻

silvia92
autor
10. nov 2018

@barbara89 ďakujem pekne

csabika
17. nov 2018

@silvia92 mam 35 r..robili mi 1 x v Tt doktor Deckov,kedze som nemala deti snazili sa byt setrni,operacia sa nezdarila a 2x som si ju dala v Dunajskej Strede(Sagax),vybrali mi velmi vela az do spicu..v Tt som 1 den prisla, na druhy ma robili a na 3 domov,strasne som krvacala.Ale este raz tak hned idem do Dunajskej Stredy,je to sukromne,rano som prisla okolo obeda zakrok,a o 14.30 domov,ani som nevedela ze ma operovali,a ten pristup supeeer!inak bolo to min rok v aprili a juni a predvcerom sme si nasli // ciarky,tak myslime pozitivne.

silvia92
autor
18. nov 2018

@csabika to vážne? ☹️Takze mi ho asi neodporúčate. A v dún strede ma zoberú bez problémov?

csabika
18. nov 2018

@silvia92 myslim ze ano,treba tam zavolat!ja som bola este na konzultacii na Klenovej v Ba ,zabudla som jeho meno,poslal ma za nim dr Cervenka z onkogynek.v Tt..ten doktor z Ba operuje v tom Sagaxe(odbornik na toto,operoval aj moderatorku Kmotrikovu)fakt odporucam Dunajsk.Stredu,uzasny pristup !mne s predoper.vysetr.vyslo za 250 eur..ale vysetr.si mozne urobit inde...

csabika
18. nov 2018

@csabika
@csabika ten doktor sa vola Mudr.Slezak

silvia92
autor
18. nov 2018

@csabika ďakujem Vám veľmi pekne. Uz som bola rozhodnutá pre Trnavu ale mala som z nej trochu obavy. Tersz tam uz nepôjdem určite

simi98
25. mar 2019

@silvia92 dobrý deň prosím vás ako ste dopadla?? Bola ste v tej Dunajskej strede?? Mňa čaká operácia koncom mája ale chcela by som sa Trnave vyhnúť.. ďakujem

silvia92
autor
25. mar 2019

@simi98 dobrý den
Áno bola som. Všetko dopadlo dobre ale ostal mi hpv vírus. V máji idem na cytologiu a ak bude zlá tak mi zoberú maternicu.
Kliniku vsm ale určite odporúčam. Dr Slezak patrí k top gynekológom. Personál aj prístup bol skvelý. Ráno prídete na obed vás urobia a o 3 idete domov. Kľudne napíšte ak chcete vedet detaily alebo hocičo. Rada odpoviem.

sulky
16. dec 2019

ahojte zeny, tiez prosim o radu, kde absolvovat konizaciu. Poslali ma do Trnavy :(

simi98
16. dec 2019

@sulky dunajska streda sagax.. topka

silvia92
autor
16. dec 2019

@sulky ja som bola nakoniec tiež na klinike sagax v dunajskej strede. Skvela klinika. Odporúčam!!!!

sulky
16. dec 2019

@simi98 a vsetko ok?

sulky
16. dec 2019

Prave dom citdla fajn clanok od docenta v Nitre. Tak nad Nitrou uvazujem tiez,

simi98
17. dec 2019

@sulky ja som.bola mega spokojna.. naozajza mna top..

simi98
17. dec 2019

@sulky dokonca som celiaticka a po prebudeni mi dali bezlepkove susienky s cajom

sulky
17. dec 2019

@simi98 ale tam sa plati. ze?

sulky
18. dec 2019

@simi98 Simi a predoperacne ti robili den predtym? potom si sla domov?