Krv mimo menzesu

sevcikovaanna
17. feb 2018

Dnes som 13dc a rano som nasla krvnu zrazeninu na toaletaku...vcera sme sa milovali( nebolo to nic divoke) ..ovulaciu mam okolo 17-18 dna cyklu...snazime sa o drobca a uzivam gynex alchemiku a infolik...ma s tym niekto skusenost..ku gynekologovi sa dostanem najskor v piatok....obcas ma boli vajecnik,alebo krize v oblasti obliciek ..stale mam trosku krvy na toaletaku
Dakujem

eliska13
17. feb 2018

@sevcikovaanna buď máš skor ovulaciu, alebo zápal, alebo cystu, myom ja to tiež tak mávam obcas

lucia006
18. feb 2018

Stým by som šla. Určite. Lebo krvácanie mimo cyklu nieje normálne. A taktiež bolesti v podbrušku a krížov tiež som riešená podobný problém. Hlavne nech spraví cytologiu. A pozrie vás s vnútra usg

eliska13
18. feb 2018

@lucia006 ja mám pri ovulacii aj 2 dni spomenie lekár povedal, že je to normálne.Ale, ak ju bolia kríže išla by som

lucia006
18. feb 2018

@eliska13 vážne? Ja som aj nedávno čítala článok že žena ak krváca po sexe alebo mimo cyklu. Ze to nie normálne. A treba stým. Ísť. Aj môj gyn. Pôrodnik mi to potvrdil ze by sa to nemalo vyskytovať mimo cyklu

eliska13
18. feb 2018

@lucia006 pri ovulacii to býva často spojené s krvavým hlienom s ostatným čo píšeš suhlasim

lucia006
18. feb 2018

@eliska13 aha tak možno snáď pani co tu píše nieje nič vážne. Ja som mimo menzes krvácanie nemala. Len som o tom čítala. Nechcem ju vystrašiť ale posledný článok co som čítala bol že jedna 25rocna slečna začala mať krvácanie aj mimo cyklu co ne mávala a bolesti v podbrušku a krížoch a bol to nádor na maternici. Čiže radšej 100krat k DR.ako neskoro

sevcikovaanna
autor
18. feb 2018

Dakujem za vase komentare .....k lekarovi pojdem az za tyzden kedze ma dovolenku...krv na toaletaku uz nebola len bolest krizov oslata mam ju len 4dni ...mam pocit ze to je len prechladnutie a ani som nespinila po sexe...