Krv v moči a krvné zrazeniny. Čo je príčinou?

jaruska18
12. máj 2014

Ahojte. Mam 21 rokov a doteraz bolo vsetko v poriadku. Moje problemy sa zacali vo februari. Na zaciatku februara som dostala mebstruaciu,ale prvy mesiac to bolo len spinenie nic viac.krvacanie sa dostavilo az v marci,bolo take silne ze som nestihala chodit na wc,ale neriesila som to.pretoze som si myslela ze to bude stresom v praci,bola som chora,brala som 2krat antibiotika v kratkom case.menstruacia mi skobcila az v polke aprila,potom som mala cca 3-4 dni pokoj a potom som zase mala spinenie,teraz mam menstruaciu.ale ani sa to tak neda nazvat. Krv mam iba ked idem na wc a idu zo mna aj krvne zrazeniny.aj male,ale aj dost velke niektore.zacala som pocitovat palivu bolest po tom ako idem na zachod. Objednana som k lekarke az buduci tyzden. Bolesti v podbrusku nemam,iba sem tam taky tlak..dufam ze to nieje rakovina :( nemate podobne skusenosti?dakujem...

ludmilaka
12. máj 2014

Ahojko, nepíšeš, či je tu možnosť, že by si bola tehotná a akej farby je krv. Skús si urobiť tehu test a ak bude pozitívny, choď na pohotovosť. U mňa presne takto vyzeralo mimomaternicové tehu, ktoré zanedbaním lekára skončilo roztrhnutím vajcovodu. Tiež som pociťovala tlaky, niekde od krížov. Verím, že budeš v poriadku.

martinka6282
13. máj 2014

podľa mňa môžeš mať problémy aj s močovými cestami, nemusí sa to týkať ženských vecí....

ikika
13. máj 2014

@jaruska18 toto neni sranda... podla mna je to akutny stav a ten ma byt rieseny u dr. hned a nie na termin... ved aj zubari pracuju na terminy (cca. 3 mesiace cakacka), no v pripade akutneho pripadu beru tiez hned - a to plati pre vsetky odbory mediciny... 😖
Bud zavolaj k dr., nech Ta zoberie este dnes alebo zajtra... alebo rovno na pohotovost... 😔

Drzim Ti palceky, nech si coskoro v poriadku!