Krvácanie mimo cyklu

miskachrumka
13. dec 2019

Ahojte menzes mam mat 19teho a ovulaciu som mala pred týždňom mali sme aj sex počas ovulácie dnes od rána krvacam a po sexe je to ešte horšie.. Mali ste aj vy mamičky krvácanie mimo cyklu?? Ako nieje to veľmi silné ale také ako na začiatku menzesu... Ďakujem za odpoveď

zuzkalujza
13. dec 2019

@miskachrumka ja som tiež mala takto minulý cyklus. DR zhodnotil ako hormonálnu nerovnováhu. Krvácať som začala 17 deň cyklu, trvalo to 6 dní, potom ani neprišiel menzes až včera, čiže po viac ako 42 dňoch. Mala som ísť na hormonálny profil, no keďže idú sviatky a Dr. nebude ordinovať musela som to predsunúť na január. Tiež sa s priateľom snažíme o miminko.

maja170
13. dec 2019

Ja som tiež krvácala mimo cyklu,hlavne po sexe, odporúčam čo najskôr navštíviť gynekologa aby urobil cytoster.

miskachrumka
autor
13. dec 2019

@maja170 chodím pravidelne a všetko som mala aj teraz v poriadku aj cytologiu a vám co zistili?

maja170
13. dec 2019

@miskachrumka Žiaľ u mňa to bola rakovina krčka maternice.Ale pokiaľ ste mali ster v poriadku,tak Vám táto diagnoza určite nehrozí.

miskachrumka
autor
13. dec 2019

@maja170 no áno bola som už aj tento rok a povedali ze je v poriadku... A to ste masívne krvacala ci ani nie? A ako dlho?

maja170
13. dec 2019

Zo začiatku to bol len výtok,neskôr kvapka krvi a postupne sa to stupňovalo.Nebolo to veľmi masívne,no neskôr sa pridružil aj veľmi silný výtok.Problémy som mala asi pol roka,potom som išla ku gynekologovi,ktorý už pohľadom videl,že je to veľmi zle.
@miskachrumka

miskachrumka
autor
13. dec 2019

@maja170 aha tak umna sa to nestupnuje už je to také slabé a ružové