• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krvácanie po cytológii. Je to normálne?

7. februára 2013 
Baby, stalo sa vam niekedy ze ste po odbere cyto krvacali? Je to normalne? A menzes to urcite nie je, ten bol pred tyzdnom, beriem tabletky. Dakujem.
26. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ano, mne sa to stalo , pri minulej citologii, krvacala som asi 2 dni - ale len tak slabucko :unamused:
26. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uua myslis po odbere steru z krcka? :confused: pokial len spinis 1-2 dni to nevadi, ale ak krvacas tak radsej chod k doki :pensive:
26. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No zacalo to spinenim, ale teraz k veceru je to cista krv. Nie je to silne (zatial :unamused: ) ale ostala som vyplasena. Brali mi ster uz asi milionkrat, ale nikdy som ani len nespinila.
26. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kedysi mi cytoster robili takou špilkou a nekrvácala som, teraz to robia takou kefkou a to može podráždiť krček.Krvácanie je normálne, prejde to :slight_smile:
26. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uua, mna na to lekar upozornil, ze to moze byt, lebo citologia nieje len ster z krcka ale uzdibnu ti vlakno a zena moze krvacat....
26. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice tu nikto dlho nepisal :slight_smile: , ale chcem sa trochu postazovat, lebo mam spinenie 3 den, a pritom mam gynekologicka na to neupozornila. Trosku ma to vylakalo. Som zvedava kedy to prestane.
6. júl 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našla som túto tému, a veru ma to týka....bohužiaľ....včera som bola u môjho gynekológa, v septembri som mala zlé výsledky cyto, ták mi to včera zopakoval...a veru som dosť krvácala potom... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tiež vyľakaná , celú noc som nespala... už k nemu chodím 10 rokov, každý rok mi to robí...ale včera mi to aj bolelo.. :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :- mám aj také slabé krče, akoby menštruačné...ale to určite nie je MS, veď som teraz v polovici cyklu... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: tak neviem.... vie mi niekto poradiť??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. feb 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uua ahoj, viem,ze je to uz dàvno...ale ja màm taký istý problém...a uz tretí deñ krvàcam...ty si mala dokedy? Dík za odpoved...
3. feb 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Ak sa dobre pamatam, mala som to krvacani 2 dni. Ako baby vyssie pisu, asi onenkrat doktor podrazdil krcok, alebo porusil nejaku cievku, neviem. A bolo zjavne ze to nie je menstruacne krvacanie. Odvtedy sa mi to uz nestalo.
4. feb 2013 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uua ano, je to upne bezne. to do 2 dni prejde.
4. feb 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uua díky za odpoved. Ani mne sa to zatial nikdy nestalo. Preto som teraz aj nervôzna....este dobre, ze som vàs tu nasla...al
4. feb 2013 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislavao ahoj. Ja to uz màm 4 :angry: .deñ....
4. feb 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika tak chodte k lekarovi, ze co sa stalo. to by nemalo tolko trvat. pri citologii sa mierne narusi sliznica a preto je slabe krvacanie normalne, ale napr mne osobne to trva 1-2 dni.
4. feb 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislavao zajtra mà ordinaçné hodiny, asi tam pôjdem...
4. feb 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Annika, 4 dni je dost. Predpokladam ze je to uplna banalita a o nic sa nejedna, ale za opytanie sa lekara nic nedas a hned budes kludnejsie spavat. :slight_smile: Drzim palce.
5. feb 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uua díky....dnes neordinoval...mal pôrod v nemocnici...ale dnes je uz to lepsie...uz len kvapky...dúfam, zajtra uz niç...
5. feb 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
super. chvalabohu.
6. feb 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od včerajška nič!!!! Veru chválabohu!!!!!
@uua Ďakujem za rady!
@stanislavao Aj Vám! :wink: :pensive: :pensive: :pensive: Ešte sa modlím za lepšie výsledky ako minule.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
7. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok