Krvácanie po kyretáži

20. okt 2021

Žienky, prosím vás, koľko a akou intenzitou ste krvalali po kyretáži? Ja som prvé štyri dni len spinila, ale od dnes rána krvacam, raz viac, raz menej, najmä keď sa viac námaham, do práce chodiť musím, plus mam deti, čiže aj okolo nich treba behať. Dnes je to teda piaty deň. Bolesti nejaké nemám, sem tam pichne, nič strašné. Ja len ci je to normálne, masívne krvácanie to nie je, na kontrolu idem o 10 dní. Ďakujem veľmi pekne

nika82
20. okt 2021

ja som bola na diagnostickej kyretazi a povedali mi ze mozem krvacat aj 14 dni a mala som odychovat a nenamahat sa mala som PN 14 dni

madmena
20. okt 2021

No malo by to byt naopak - najprv krvacanie, potom len spinenie, pichanie asi tiez nie je v poriadku, asi sa ti to stalo z toho namahania. Ja som mala mierne krvacanie tri dni a do tyzdna od zakroku este spinenie. Ale dlzka je urcite individualna, lebo mne doktor povedal, ze bude len spinenie a to len tri dni a nebolo to tak. No rozhodne by sa ti to kazdym dnom malo zlepsovat a nie zhorsovat .

janka2501
21. okt 2021

kocky, aj mna caka diagnosticka kyretaz, kolko trvalo kym vas objednali, dakujem

nika82
21. okt 2021

@janka2501 asi 4 dni , ja som bola v Gyncetre v TT

janka2501
21. okt 2021

@nika82 dakujem

autor
21. okt 2021

@madmena
@nika82 ďakujem dievčatá, dnes je to lepšie, od rána len špiním, ale teraz zase trosku krvi, ale nič hrozné. Snáď to už bude lepsie. Ďakujem