Krvácanie po námahe mimo menštruácie

12. apr 2020

Stalo sa vám už, že ste začali mimo menštruácie krvácať po námahe?
Mám 43, 3 mesiace mi blbne menzes, špiním aj medzi menzesom a ten si chodí ako chce. Podľa gyndoša je to hormonálna porucha, chcel mi dať hormóny, čo ja odmietam, zo zdravotných dôvodov.
Mali ste niektorá takéto špinenia?

fkata
12. apr 2020

Akurát dnes som čítala, že je to hormonálnymi výkyvmi. Možno pôjdeš do prechodu už.

nika82
12. apr 2020

@fkata ja toto riesim uz rok, , mam 37 a moj gyn tvrdi ze to prechod nieje, kramy som nemala od oktobra

deti95060810
12. apr 2020

skús čaj z alchemilky...veľa ženám pomáha. Tiež sa chystám ....

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika82
12. apr 2020

@retatka ak to bolo aj mne teraz sa to moc asi neda riesit, preventivku skrz myom mam mat v maji ktovie ci aj bude

autor
12. apr 2020

@nika82 Tiež neviem kedy sa dostanem.

@retatka kde sa tie kvapky dajú kúpiť?

@nika82 ja ani neviem kedy by som mala dostať. Naposledy som ich mala 12 dní. Medzi nimi vkuse špinenie, po námahe krvácanie.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika82
12. apr 2020

anonymka ja po namahe nekrvacam

@retatka napr mne vlani tiez chodilo jak cigan do skoly januar, februar, april, maj, september oktober a konec

fkata
12. apr 2020

Ja nemám ešte ani 30 a chodí mi ako chce. Dr. to nerieši.

nika82
12. apr 2020

@fkata je neviem preco to dr neriesia, ved potom ze zeny nemozu ani otehotniet

martina8888
12. apr 2020

Ak máte záujem o prírodnejšiu cestu, pozrite si prosím moju skupinu https://www.modrykonik.sk/group/11789/ , kde mám podrobné informácie o bylinných vložkách, ženskom čaji, liečivých náplastiach.

eliska13
13. apr 2020

Aj Ti robil sono nemáš myom, cystu?keď odmietas hormony, dlhý menzes, spinenie môžeš byť zase anemicka.Profil Ti asi robil, keď hovorí, že je to hormonálna porucha.Preco tak odmietas hormony veď asi nemyslel už hormonálnu liecbu, ktorá sa dáva v prechode a berie roky.Ak Ti to neprejde príde k vybratiu maternice a to je väčší zásah.Gynex je fajn, ale myslím, že úbytok či prebytok hormónov nenapravi.brala som ho tiež jednu dobu na PMS.zena priemerne príde k menopauze okolo 50 r už roky predtým sa môže prejavovať.moja suseda brala 2,3 m hormóny a znova sa cyklus vrátil a nespustal sa kedykolvek

konicekmodry
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. apr 2020

@konicekmodry presne toto. Nikdy nevieš čo a kedy.

@eliska13 ja nemôžem hormóny, zo zdravotných dôvodov. Inernista mi sám povedal, že je to nebezpečné.

konicekmodry
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
13. apr 2020

@konicekmodry neviem dostávala injekcie.To 2 m krvacas?tiež mala kyret nepomohlo, potom injekcie a teraz je v poriadku.ale tiež povedal, že to je posledná šanca ináč maternica von a vaječníky zachovať kvôli tomu, aby nešla do úplného prechodu.

elizeenka
13. apr 2020

Ja to mám už dva roky. A vraj všetko ok. Teraz beriem antiku už druhý mesiac a špinenie vkuse. V januári som bola na preventívne,tak že mám polyp,druhý,tretí mesiac tam už zazracne nebol,tak tieto lieky. Brala som už pred rokom a pol,po troch neúspešných mesiacoch som vysadila,vraj sa to musí spamätať samo,tak som mala pokoj ako tak a od 1.1.2020 vkuse spinim.

elizeenka
13. apr 2020

@eliska13 mne aj tvrdil že hormóny,ale z krvi hormóny sú ok a aj tak spinim+Výtoky z prsníkov,sono prsníkov vo februári ok.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizeenka
13. apr 2020

@retatka menzes mám pravidelne. Áno od 1.1 s pár dní pauzami mám špinenie,druhý mesiac beriem antikoncepciu. No robil mi sono 3x,stery z krčka,vraj všetko ok

elizeenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizeenka
13. apr 2020

@retatka mám 35

elizeenka
13. apr 2020

@retatka a pred tým som mala 8mesiacov takéto problémy,bola som aj na laparke,potom mi dr nasadila duphaston ale vždy od polky cyklu špinenie,potom antikoncepciu s ktorou som pred tým vôbec nemala problémy,tak teraz celé tri mesiace špinenie a bolesti podbruška k tomu,ešte aj keď som chcela dva blistry za sebou zobrať,lebo som nechcela menzes dostať lebo sme boli na dovolenke,tak ešte aj tak som dostala,no a potom keď som vysadila tak kľud,iba asi 2x po 2-3 dní sa mi vrátilo

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz