Krvácanie pred menštruáciou

juliafaf12
11. jan 2023

Dobrý deň prajem chcela by som sa opýtať či sa to nestalo niektorej z vás že ste mierne ráno krvácali asi 4dni pred menštruáciou.. mierne rane krvácanie, krvácanie bolo len chvíľkou celý deň nič az večer som mala hnedý výtok.. potom zase taký do telová... Na druhý deň mi išlo tiež trochu krvy trvalo to tri dni.. menštruácia mávam silnú a dlhú aj dosť bolestivú pri krvácaní som nemala ani mierne bolesti iba sa mi točila hlava ráno.. bola som aj u gynekológa ale ten povedal že si mám urobiť tehotensky test tak som si spravila ale vyšiel negatívny.... Tak som mu volala a povedal že je všetko v poriadku.. ale ja si nemyslím že je to normálne pri krvácaní som mala aj soplavi výtok môže to byť aj tým že mám dosť veľkú podvahu?? Ďakujem za každý názor

nella156
12. jan 2023

Posledne 3 mesiace to mam zial dost rovnako, neviem ci to je tym ze som vysadila antikoncepciu v septembri lebo mi bolo s nej zle ,, alebo co to ma zas byt,, tiez zacnem krvacat 3-4 dni pred slabucko, len sem tam nejake spinenie,, potom mam 3 dni silne krvacanie a bolesti, nasledne jeden den vobec nic akoby mi skoncila, a potom zas 3-4 dni len spinim,, teraz som mala 12 dni naposledy ked som to spocitala,, u gynca som mala tiet vsetko v poriadku naposledy, ale budem musiet ist znovu radsej,,no pockam este aka bude tento mesiac,, aktualne by som mala dostat teraz niekedy... a teda neviem ci to moze byt podvahou,, ja som osobne tiez dost utla mam len 47kg