Krvácanie v šestonedelí

14. sep 2022

Ahojte chcela by som sa opytat ci ste riesila niektora takyto problem.. v piatok to bude 6 tyzdnov od porodu.. v sobotu dom zacala znovu krvacat nebolo to ale silne skor take spinenie ale znova silne viac krvi vyslo ak som sa utrela na WC na vlozke to bolo spinenie..sla som v nedelu do nemocnice lebo uz mi to nedalo aj ked to nebolo silne krvacanie a nemala som silne bolesti len take akoby steklenie v podbrusku ze tie ,menstruacne krce, boli faaakt slabunke..no povedali mi ze je vsetko v poriadku len nenasli pravy vajecnik kvoli este stale zvacsenej maternici… tak som to neriesila lebo mi povedali ze je vsetko v poriadku.. spinenie da sa povedat ze ustupilo vcera uz som opat mala taky no takmer zlty vytok a dnes znovu zvlastne pocity v podbrusku a opat krvacanie .. mali ste to takto niektora?? Ja uz fakt neviem ze preco sa mi toto deje ale nahana mi to strach lebo to asi v poriadku nie je 🥺🥺🥺

queen_el
14. sep 2022

Ja som slabo krvácala po pôrode nejakých 8-9 týždňov. Naozaj slabučko ale potrvalo to. Ale ak máš pochybnosti chod radšej ku svojmu gynekológovi.

hilda08
14. sep 2022

Ja som po prvom porode krvacala 10 tyzdnov a potom este hned som dostala kramy…ale chodila som vtedy každé dva tyzdne na kontrolu

autor
14. sep 2022

@queen_el ja mam ale pochybnosti kvoli tomu lebo som krvacala nejake 3 tyzdne dokym sa to zmenilo postupne len na vytok a o 2 tyzdne mi to znovu prislo tak ma to vydesilo.. a znovu ked to odislo a prislo tak mi to robi tiez starosti 🥺

autor
14. sep 2022

@queen_el
@hilda08 a ja kojim cize menstruacia by to nemala byt 🤷🏼‍♀️

hilda08
14. sep 2022

No aj ja som dva roky ale po tomto krvácaní som mala menštruáciu aj tak…a potom dva roky nic

lienka.7
14. sep 2022

Mas prvý porod?

autor
14. sep 2022
autor
14. sep 2022

@hilda08 ach jaj no tak asi uvidim ze co

aknamorka22
14. sep 2022

Ja som to tak mala po prvom pôrode. Nestiahla sa mi poriadne maternica za tých 6 týždňov. Potom som išla na kontrolu 9 týždňov po pôrode a bolo všetko v poriadku. Takže ak krvácanie neprestane, išla by som za nejaké dva týždne znovu na kontrolu. 🙂

autor
14. sep 2022

@aknamorka22 tak mam kontrolu o doktora az 14.10 ale urcite ak to neprestane pojdem znovu do nemocnice 🙂

ewka0012
16. sep 2022

ja si myslim ze to bude menstruacia, ak kojis, tak takisto mozes v obdobi menstruacie spinit aj tak.mala som to tak aj v tehotenstve, pri oboch, ze som spinila v dni kedy som mala dostat menzes

autor
16. sep 2022

@ewka0012 no asi ano 🤷🏼‍♀️ Ale az dnes ma zacalo bolietbrucho tak ako by to naozaj aj menstruacia bola povedala som si ze pockam este nesu to neznesitelnd bolesti a nemam teplotu tak pockam ze co.. ja som ale nespinila vobec len pocas tehotenstva som v obdobi menstruacie mala skor bolesti take menstruacne take 2 dni

zuz02
16. sep 2022

Ja som po šestonedeli mala týždeň kľud a potom som hneď dostala menzes. Kojila som často, ešte aj v noci každé 2-3 hodiny. Na môj menzes kojenie nemalo vplyv. Takže to, že kojís, neznamená, že sa ti už nemôže spustiť menzes.

ewka0012
19. sep 2022

ja som menzes dostala 5-6tyzdnov po porode,kedy som sa tesila ze koniec spineniu,a zacal menzes a bol ukrutny ach