Krvácanie v šestonedelí

18. júl 2023

Ahojte, ako dlho ste krvacali v šestonedelí? Ja som v piatom týždni a stale mám mierne krvácanie..nie je to nič silné, ale myslela som si, že to nebude až tak dlho trvať :/

mmoonna
18. júl 2023

No ja som mala šesťnedelie 10 týždňov 😬

autor
18. júl 2023

@mmoonna čože 🙈 ja som čítala že to môže trvať kľudne aj 8..ale až 10? 🙄 A všetko bolo ok?

tosomja
18. júl 2023

Ja týždeň. A potom po šestonedelí 2 týždne vkuse ale také silné, až mi zle bolo.

mmoonna
18. júl 2023

Áno, všetko o.k. Nebolo to silné,aké teda riadne dlhé . MUDr. vravel,že to kľudne môže byť

petamich
18. júl 2023

asi 4 tyzdne, potom 1 tyzden dokopy nic a potom este 1 tyzden minimalne (aj ma na to lekar upozornoval, ze ku koncu sa este zvykne cosi vyskytnut a obcas to trva aj dlhsie)

larena
18. júl 2023

Ja tiež tak 8-9 týždňov😅vsetko bolo okej

maryetta
18. júl 2023

Pri prvom ozaj celych 6 tyzdnov. Ale ono to potom bolo sice iba spinenie ale bolo.
Pri druhom nejaky tyzden v nemocnici a tyzden doma.
A pri tretom asi ani tolko.

zuzulka558
18. júl 2023

Asi 3 týždne ale poriadne pri oboch, točilo ma dlho som nevydržala stať ako som prisla domov, snazila som sa dať dokopy kým bol so mnou manžel na očr

juliacenc
18. júl 2023

Ja som mala cisarsky a to bolo nekonecne ja neviem ci aj 2 mesiace s malim pauzami to netrvalo…

cookie29
18. júl 2023

po prvom skoro 6 tyzdnov, este som spinila ked som sla na kontrolu. A to tak ze zo mna padali kusy, ale take ako dlan. a neodvazila som sa vzdialit z domu na dlhsie ako 30-45minut bez pristupu k wc. A potom najblizsia menstruacia prisla napriek dojceniu okamzite, cca tyzdne po. Pri druhom to bolo cosi lepsie, neviem preco, zvycajne to vraj byva naopak.