Krvácanie z cikulky pri kúpaní

peti7891
28. máj 2019

Prosím pomoc. Pred chvíľou som kupala dcerku 2,3roka
Ked som jej dopustala vodu, asi az dost teplú, zrazu zacala strasne plakať a vybrala som ju z vane. Plakala ze ju boli cikulka. Keď som sa jej na nu kukla mala ju trosku krvavu? Nemate niekto s týmto skúsenosti? Som z toho strašne nešťastná. Čo to môže byť? Tou teplou vodou, alebo si ju poranila? Napr hračkou.... Alebo čo? Pomôžte mi :(

veronikaszabova
28. máj 2019

@peti7891 neboli ju to pri cikani? Zapal mocovych ciest?

ivkazba
28. máj 2019

@peti7891 aj mňa napadá zápal močových ciest, ja keď som mala, tak som cikala krv a veru bolí to

uzanka16
28. máj 2019

Ja keď som mala 17 rokov išla som do vane a zrazu krv vo vani a strašná bolesť,štípanie a bim zápal močových ciest,posleduj či ju nestipe keď cika a dať do nočníka

nini1010
28. máj 2019

No hlavne je zistit odkial jej ta krv vlastne isla.ci z mocovej rury ci z posvy,pripadne konecnika.

lorela
28. máj 2019

@peti7891 Pravdepodobne sa mierne poranila hračkou alebo zaškrabla nechtom. Ak by sa jednalo o močenie s prímesou krvi, teda o zápal močových ciest, to by ste čoskoro zistili. Ide totiž o veľkú silnú bolesť najmä pri močení.

peti7891
autor
28. máj 2019

Už z cika do nočníka a moč mala čistý a nepachol... Sice ked cikala tvarila sa trošku vydesene, ale to sa asi skôr bala, keď ju tam predtým bolelo. Uvidím aká bude v noci a hlavne čo bude mať v plienke :/