Krvná zrazenina počas menštruácie

22. mar 2023

Ahoj kočky, dnes sa mi stala taká vec...včera sa mi rozbehla menštruácia, už 5 dní pred jej začiatkom som jemne špinila, dnes druhý deň menštruácie, ráno klasika ako nič nezvyčajného, no neskôr som išla na wc a pri utretí mi zostala na toaletnom papieri celkom veľka krvná zrazenina cca 3cm, lenže nebola celá červená ale bola taká bielo červená, to biele nebol hlien, vôbec neviem akoby som to opísala..celá tá zrazenina bola taká pevná, slizka..nikdy som nič podobného nemala, vždy všetko okej, MS chodí pravidelne a klasicky ma bolí podbruško prvé dva dni...lenže teraz som sa celkom zľakla, že co to môže byť? Stretli ste sa niektorá s podobným problémom? Môže to byť len nejaká tá stará krv? Tiež som čítala, že by to mohol byť potrat, ale neviem o tom, že by som bola v očakávaní.. volala som gynekológovi, no ten mi ohľadom toho nič nepovedal, ak nemám masivne krvácanie tak je to normalne (co sa mne nejak nepozdáva, ďalej len aby som sledovala tento cyklus, ak sa mi niečo nebude pozdávať mám si to zapísať, termín mi dal až o viac ako mesiac, s tým, že si mám počkať ešte na jednu MS a po skončení prísť (aj mi to tak vychádza ako dal termín)

petulka2021
22. mar 2023

To je normálna vec , sám gynekológ ti to povedal