• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto predpisuje lieky, ak sa mám liečiť aj ja, aj manžel?

28. marca 2009 
neviete mi poradit, kto mi predpise lieky ak manzel podstupil nejake vysetrenia na urologii a poprípade ak mu bude nasadená liečba, tak sa majú liečiť obaja, moja gynekologicka ??
dakujem
26. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ak to majú byť lieky pre manžela ,tak jeho obvodák,ak bude mať nejaký papier od urologa,alebo priamo urolog.Aspoň ja si tak myslím
26. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie poleva mal by mu predpísať lieky urológ ktorý manžela vyšetroval
26. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva,ak sa mate liecit obaja..to zn. ak mate napr obaja zapal,tak si myslim ze tvoj gyndos....aspon u nas to tak bolo :wink:
26. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nemam zapal ale muzovi robili stery na urologii a liecit sa musia obaja aj ked ja som negativna
ide mi o to, ze keby mal nalez kto predpise lieky mne
dik za rady
28. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poleva, ja si myslim, ze ak urolog vysetroval manzela a ten mal nalez a liecit sa musite obaja, tak vam obom predpise potrebne lieky urolog. Kedze vie o co ide a ake lieky treba. Kedze ak vysetruje zenu gynekolog a ta ma nalez a liecia sa obaja, tak predpisuje gynekolog aj pre muza potrebne lieky. Takto mi to logicky vychadza. Uplne najlepsie bude, ak si jednoducho urologovi zavolas a opytas sa, ci predpise aj tebe. Ved koniec-koncov urolog nie je len muzsky lekar :wink: Vela stastia.
28. mar 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem
teraz cakame na vysledky
28. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok