• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

21. apríla 2015 
@stanca22
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd1a0
toto je môj graf, do 15 dňa boli teploty nižšie, 15 deň ovu a od 16 dňa sú teploty hore zhruba tých 14 dní
skús merať niekoľko dní, aspoň zistíš, či bola ovu, alebo nie. Ak sa budeš držať okolo 37 stupňov tak si pravdepodobne po ovu a buď pride ms alebo o pár dni možeš zopakovať test. Ak by boli teploty nízke, alebo by moc skákali, tak ide pravdepodobne o anovulačný cyklus.
ideálne je ale meriať od začiatku cyklu, lebo každá sme iná a teploty sa líšia
17. feb 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa ahoooooooooooooooooj :wink: už mám opravený internet....a asi som ti poslala prázdnu IP....ale som to napravila...teda aspoň si myslím :slight_smile:
17. feb 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 kukni na úvodný príspevok v téme grafy bt, tam su linky na stránky o meraní bazálnej teploty
17. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 moja..nie..mne sa to upravilo po tam cajiku..cize nie na kazdeho to asi plati..si myslim.. :frowning2:
17. feb 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Ahooooj, no konecne :slight_smile: ,ano prisla mi aj prazdna sprava :slight_smile: , kuk IP :dizzy_face:
17. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikasa A lepšie bude aj môj doky vedieť čo a ako :wink: Od rána si to začínam merať, uvidíme ... :slight_smile:
17. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 No, každý sme iný :grinning:
17. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa už som vyšla z cviku, keď som skoro tt nepísala :grinning: IP
18. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka tak to aby si sa zase rychlo dostala do cviku :grinning: , kuk IP :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa áno, áno...posnažím sa :grinning: :grinning: :grinning: ....kuk IP
19. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Pekny tyzden prajem kuk IP :dizzy_face:
20. feb 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa ďakujem :dizzy_face: .....aj tebe prajem pekný týždeň, i keď dúfam, že nebude moooooooooooooooooooc zimaaaaaaaaa, lebo u nás to vyzerá všelijako :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kuk IP
21. feb 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Ahojko, dakujeeeem, u nas je ziiiimaaa, brrrrrrrrrrrrr, uz aby bolo teplucko :slight_smile: , kuk IP :sweat_smile:
21. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa ahojček :wink: ...to mi hovor...veď tá zima by mala odchádzať a nie sa opäť vraciať.... :angry: ,
zas to s tým učením nepreháňaj, až nie si múdrejšia než profák :sweat_smile: kuk IP
22. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Ahojko, no to mi urcite nehrozi aby som tromfla profaka :grinning: , kuk IP :dizzy_face:
22. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa aby si nebola prekvapená... :sweat_smile: , kuk IP
23. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka No tak toho sa neobavam, budem rada ked prejdem :slight_smile: , kuk IP :dizzy_face:
23. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa IP :wink: ...hlavne sa nestresuj :wink:
24. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka No snazim sa len sa mi to akosi nedari :unamused: , kuk IP
24. feb 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa ahojky, viem, je to ťažké...a dobre sa mi to hovorí teraz, keď pred skúškou som bola taká istá....možno aj horšia stresáčka...ale musíš si veriť a povedať si: keď to urobili už toľkí predomnou, tak to zvládnem aj ja!!!!! :slight_smile: kuk IP
25. feb 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Jaj no co mi dnes porozpravali spoluziaci o tom skusajucom, tak je to este horsie :unamused: . No uvidim ist tam musim takze mi ani nic ine nezostava iba to ist vyskusat :confounded: , kuk IP :slight_smile:
26. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Ahojko, hlasim sa po uspesnom zvladnuti skusky :grinning:
28. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: supeeeeeeeeeeer, veľká gratulácia :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: si šikula....verila som, že to zvládneš a aj som v pondelok na teba myslela....v tom frmole čo som mala...kuk IP :wink:
1. mar 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Ahoj, dakujem :grinning:, hrozne som sa bala, ale otazky mi sadli a som rada ze uz to mam za sebou :dizzy_face: , kuk IP
1. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkaa nie je zač...osláviť treba...ja som oslavovala každú skúšku a niekedy aj 2-krát :sweat_smile: , kuk IP
2. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripajam sa do temy, caka ma to 11.3, uz si robim predoperacne testy, este mi treba predanesteticke a hor sa na to
3. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijanka Drzim palce na zubara :slight_smile: , kuk IP
3. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fazulka1512 Vitame Ta a drzime palce, aby Ti to dobre dopadlo :wink:
3. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne, aj ja dufam ze to dopadne ok, uz si zacinam predstavovat ze ako lezim v nemocnici a tak
4. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fazulka1512 ahoj :wink: , držím ti palce, nech ti to dobre dopadne... :wink:
4. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok