Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

dijanka
6. sep 2012

@lubenka96 hm, teraz budeš citlivejšia... aj na zmenu počasia... 😖 , ale neboj, čoskoro budeš fit 😉

lubenka96
6. sep 2012

ahoj🙂no je to mozne,ved uvidime🙂pekny den zelam🙂

kattkaa
6. sep 2012

@dijanka trosku sa mi lepsi stav , kuk IP 🙂

dijanka
9. sep 2012

@kattkaa tak to som rada 😉 , teraz si to budeš chvíľočku užívať 😉 , kuk iP

kattkaa
10. sep 2012

@dijanka oooj zas mi dnes nie je moc dobre, uz som dufala ze to preslo, ale kdeze by, este si pockam na uzivanie, kuk IP 😉

dijanka
12. sep 2012

@kattkaa neboj, už tie nevoľnosti nebudú každý deň, už len každý druhý, tretí.... a potom už žiadne 😉 , kuk IP

kattkaa
13. sep 2012

@dijanka no kiez by si mala pravdu, ale najlepsie by bolo keby uplne pominuli 😉 , kuk IP

dijanka
13. sep 2012

@kattkaa neboj, určite pominú 😉 , inak nenechal ťa na PN, keď ti býva tak zle???? 😕 kuk IP

kattkaa
14. sep 2012

@dijanka aaaale co by ma nechal na PN 😉 , povedal ze nemam vymyslat, ze vyzeram dobre a smial sa 🙂 a potom tie doktorske vtipky o nevolnostiach dvojzmyselne 🙂 , ze musim vydrzat, tak sa snazim 😀 , kuk IP

dijanka
14. sep 2012

@kattkaa to sú tí premúdrení lekári.... mne, keď bývalo slabo, tak mi dr. povedala, že čím býva žene horšie, čím väčšie má nevoľnosti, je to dôkaz, že baby je v poriadku... tak som sklapla...., kuk IP

kattkaa
18. sep 2012

@dijanka no ved vzdy maju na nieco hned odpoved 😉 , kuk IP

dijanka
19. sep 2012

@kattkaa takže po včerajšej poradni, ja už asi finišujem.... ako to ubehlo, kuk IP 😉

kattkaa
19. sep 2012

@dijanka Boze to fakt ubehlo, ved mam pocit ze nedavno sme riesili ako otehotniet 😉 , kuk IP a Drz sa 😵

dijanka
20. sep 2012

@kattkaa ubehlo to, to máš pravdu, ja ešte pár dní a drobca budem držať v náručí 😵 , tebe to tie tak uletí, veď pozri, už si v 13-tom týždni... tak si dávaj pozor na seba a aj na drobca na tom výletíku, kuk IP

javorinka2
20. sep 2012

Ahojte baby🙂) Mám ten istý problém ako vy, chystám sa na laparku a straaašne sa bojím, stale to chcem oddialit ☹ Mám ten problém, že sa mi netvorí folikul, iba po užívaní clostylu a to tiež nie vždy ☹ Uživam aj kyselinu listovu, pijem alchemilkový čaj, manžel je v poriadku..Snažime sa už vyše roka a pol, som z toho na nervy.. Minuly týžden som si objednala z gnostik centra aj biorytmus plodnosti, ale tým že sa mi tento mesiac zasa nevytvoril folikul tak to mám zbytočnéé ☹ Neviete mi poradiť, čo mam robit ešte preto aby som otehotnela??Bojim sa, že mi zistia endometriozu ☹ a vám tehulky gratulujem, určite ste si prešli trnistou cestou tiež, držim palčeky nech všetko dobre dopadne 😉

kattkaa
24. sep 2012

@dijanka no veru tento tyzden koncime 13. tyzden a buduci tyzdne zaciname druhy trimester, ale to uz ty budes mat krasne chvile s malickym 😵 , drz sa a napis, kuk IP 😵

kattkaa
24. sep 2012

@javorinka2 Ahoj, laparky sa vobec neboj, ja som mala tiez obavy a dopadlo to nad moje ocakavania uplne v pohode, doma som bola po operacii 4 dni a potom som normalne fungovala v praci, neboj zvladnes to 😉 . Ja som mala tiez problemy cokoladovu cystu na vajecniku, diagnoza endometrioza, rok a pol snazenia sa po laparke, vajecnik kde som mala cystu mi len plnil hormonalnu funkciu, takze som fungovala len na jednom, mala som aj cyklus bez ovulacie, liecba prolaktinom potom zase folikulometriu a ked som si s tym dala pauzu tak za pol roka som otehotnela ani neviem ako 😉 . Tiez som brala vselico, kys.listovu, matersku kasicku no zrejme to chcelo cas. Drzim palce 😉

dijanka
25. sep 2012

@kattkaa ahojky, no ja prežívam "krásne" chvíle... každý deň po vyšetreniach v nemocnici 😝, kuk IP

dijanka
25. sep 2012

@javorinka2 ahojky, presne, ako píše kattkaa...ale ona to mala troška rýchlejšie... ja som čakala 5 rokov 😔 no a dva roky po laparke sa kooonečne zadarilo.... vôbec sa laparky neboj, nieje to také hrozné, dá sa to vydržať....ja som mala možno ovuláciu 1-2-krát do roka, takže tiež som frčala na rôznych hormonálnych liekoch, rôznych liečbach, z ktorých sa mi povytvárali cysty na vaječníkoch a bolo to ešte horšie... ms som dostávala raz za 3-4 mesiace a to ešte pomocou vyvolávačiek 😔 ... až keď v marci som opäť išla na ďalšiu vyvolávačku, že som 3 mesiace nedostala ms, tak mi dr. povedala, že už žiadnu injekciu nedostanem, že som tehulka 😵 .... skoro som odpadla...ešte že som ležala na posteli....tak sa neboj, nestresuj... určite choď na tú laparku, aby dr. vedel, ako ďalej pokračovať.... držím silno prsty, aby ti to dobre dopadlo.... 😉

javorinka2
25. sep 2012

@kattkaa ďakujem pekne, prešla si si naozaj všetkým možným ☹ ale teraz sa ti to vynahradí, nech len všetko dobre dopadne, držim palčeky 🙂

javorinka2
25. sep 2012

@dijanka ďakujem krásne za povzbudivé slová, si zlatá... je super mať ľudi, ktorý vedia podporiť 🙂 Držim palčeky, nech všetko dobre dopadne, nech ste hlavne zdraví 🙂

kattkaa
27. sep 2012

@dijanka Neboj uz to vydrzis a za chvilku mas maleho doma 🙂 , drz sa a kuk IP

kattkaa
27. sep 2012

@javorinka2 Dakujem 🙂

dijanka
27. sep 2012

@kattkaa bodaj by si mala pravdu... nakoniec ten posledný mesiac je z celého môjho tehu najhorší... 😒 , kuk IP

kattkaa
28. sep 2012

@dijanka neboj hlavne sa nestresuj a bud kludna, vsetko dobre dopadne kuk IP 😉

dijanka
29. sep 2012

@kattkaa veď ja by som sa ani nestresovala, keby to už bolo za mnou 😉 , robím všetko preto, aby plodová voda odtiekla, kuk IP

kattkaa
4. okt 2012

@dijanka no hlavne to neprehanaj, babo vie kedy ma prist 😉 , no mozno uz mas aj po porode, hmm... kuk IP, Drz sa 😵

dijanka
7. okt 2012

@kattkaa Už aj prišlo 🙂, kuk IP

kattkaa
8. okt 2012

@dijanka Gratulujeeem 🙂 , parada sikulka si, a pekny datum narodenia ma malicky 😵 , kuk IP

dijanka
12. okt 2012

@kattkaa ďakujem Kati 😉 , ešte v nedeľu som mužovi hovorila, že keby sa tak narodil 1.10., aký by to bol pekný dátum... a moje želenie bolo vyslyšané.... 😵 , kuk IP